Головна > Новини > Фінальний етап ХVІІ Всеукраїнського турніру юних інформатиків

Фінальний етап ХVІІ Всеукраїнського турніру юних інформатиків

жовтня 10, 2018

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 02.08.2018 року № 849 «Про проведення Всеукраїнських учнівських олімпіад і турнірів з навчальних предметів у 2018/2019 навчальному році» повідомляємо, що фінальний етап ХVІІ Всеукраїнського турніру юних інформатиків відбудеться у місті Івано-Франківську з 01 по 05 листопада 2018 року на базі Івано-Франківського академічного ліцею-інтернату Івано-Франківської обласної ради (м. Івано-Франківськ, вул. Юності, 13) та Приватного вищого навчального закладу Університет Короля Данила (м. Івано-Франківськ, вул. Є. Коновальця, 35).

З метою організованого проведення фінального етапу турніру юних інформатиків просимо до 18 жовтня 2018 року надіслати:

1) на адресу: 76018, м. Івано-Франківськ, пл. Міцкевича, 3, Івано-Франківський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти (лабораторія природничо-математичних дисциплін) копію заявки на участь у турнірі;

2) на електронну пошту: p.malyi@ifoippo.org.ua (тема «Заявки та анкети на участь у турнірі з інформатики») скановану копію заявки та заповнені анкети команди (форми анкет «Учасники», «Керівники», «Команда», «Орієнтовне ПЗ» розміщені за посиланням:

Контактні особи з питань організації турніру:

Малий Петро Михайлович, методист лабораторії природничо-математичних дисциплін Івано-Франківського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, тел. +380976737207, e-mail:  p.malyi@ifoippo.org.ua;

Якубовський Петро Петрович, завідувач центру моніторингу якості освіти  Івано-Франківського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, тел. 0954825035.

Лист Івано-Франківського ОІППО від 09.10.2018 №01/808 “Про проведення фінального етапу XVІІ Всеукраїнського турніру юних інформатиків у 2018/2019 н.р.”