Меню Закрити

Увага!

header_puzzle

Шановні колеги!

Запрошуємо Вас і Ваших учнів взяти участь у ІХ Всеукраїнській грі з англійської мови «PUZZLE-2019»! (puzzle-game.com.ua). У 2018/2019 навчальному році Гру «PUZZLE» буде проведено 18-22 лютого 2019 року.

Участь у ній добровільна та платна!

Організаційний внесок становить 22,00 грн. за одного учасника, з них на витрати щодо організації та проведення Гри (відправлення результатів Гри, оплата послуг Інтернету, телефонних розмов тощо) навчальний заклад залишає по 2 гривні з кожного учасника.

Учасниками Гри можуть бути учні 3–11-х класів загальноосвітніх навчальних закладів усіх типів та форм власності. Усі координатори та учасники Гри одержать сертифікати, переможці —дипломи та подарунки.

Також за найактивнішу участь один навчальний заклад (координатор)

по Україні та один навчальний заклад (координатор) з кожного регіону (області) отримають цінні подарунки!

Реєстрація кількості учасників Гри «PUZZLE» проводиться з 01 вересня по 28 грудня 2018 року і здійснюється координатором Гри у навчальному закладі на сайті http://puzzle-game.com.ua/ (розділ «Registration»).

Для того, щоб увійти в програму реєстрації, координатори навчальних закладів, що вже приймали участь, використовують логін (код) та пароль, які отримали в попередні роки (логін (код) та пароль є незмінними).

Координатори навчальних закладів, що вперше виявили бажання прийняти участь у Грі, повинні отримати логін (код) та пароль в Оргкомітеті Гри. Для цього координатору необхідно надіслати Запит (форму Запиту викладено на сайті Гри) із зазначенням назви школи, області, району та населеного пункту (місто, селище міського типу, село), поштового індексу та контактного номеру телефону з електронної пошти Вашої установи (або координатора) на електронну пошту Оргкомітету Гри за адресою: orgcomitet@puzzle-game.com.ua.

Після реєстрації кількості учасників на сайті просимо Вас обов’язково до 28.12.2018 надіслати на електронну пошту Оргкомітету Гри (orgcomitet@puzzle-game.com.ua) копію Заяви (форму Заяви викладено на сайті Гри) та копію документу (квитанції), що підтверджує оплату  організаційного внеску.

Реквізити для сплати добровільного організаційного внеску:

ТВОРЧА ГРУПА «ПАЗЛ»

рахунок No 26006060715923

в ПАТ КБ Приватбанк (м. Київ)

МФО 320649, КОД ЄДРПОУ 37355899.

Обов’язково при оплаті (в призначенні платежу) необхідно вказати логін

(код) навчального закладу.

Детальна інформація про умови проведення Всеукраїнської гри з англійської мови «PUZZLE» висвітлена в мережі Інтернет на сайті:

http://puzzle-game.com.ua.

Контакти Оргкомітету Гри «PUZZLE»:

тел.: (096) 719 30 95, (095) 702 30 34;

e-mail:

orgcomitet@puzzle-game.com.ua

З повагою та надією

на плідну співпрацю,

Оргкомітет Гри