Головна > Новини > Компанія «Лінгвіст» та видавництво CLE International організовує конкурс для знавців французької мови!

листопада 5, 2018

Увага всім вчителям французької мови в Україні!

Компанія «Лінгвіст» та видавництво CLE International організовує конкурс для знавців французької мови!
Пропонуємо Вам провести по-новому цікаве та корисне заняття для учнів 5-7 класів, за темою «Моє найкраше місце для життя».

Вам потрібно:

1. За запропонованими матеріалами з підручника Pixel А2 провести проектну роботу на уроці французької на тему «Найкраще місце для життя» (це може бути квартира, будинок, хатинка у селі чи яхта на морі тощо):
План уроку >>> Фрагмент підручника >>>
2. Зробити від 3 до 5 фотографій процесу заняття та написати від 100 до 150 слів французькою мовою про:
- що нового дізналися діти;
- чи були складнощі під час презентації;
- чи сподобався класу даний формат проведення заняття.

3. Відправити фото та відгук на: FLE@linguist.ua. Обов’язково вказати ПІБ вчителя, навчальний заклад, населений пункт та контактний номер телефону.
Переможець буде оголошений 19.12.2018 на Facebook сторінці Лінгвіст.

А тепер найцікавіше! ПРИЗИ:

Перше місце – MP-3 програвач
Друге місце – музичні колонки
Третє місце – один набір книг Pixel А2 (книга для учня, зошит та книга для вчителя)

Бажаємо Вам успіхів та креативу!

Термін проведення конкурсу: з 5 по 29 листопада 2018 року
План уроку Фрагмент підручника