Головна > Новини > Інформація про проведення семінару-практикуму «Особливості викладання фізики та математики в контексті аналізу ЗНО – 2018 та перспектив ЗНО – 2019»

листопада 8, 2018

IMG_0629Відповідно до Плану роботи Чернігівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені К.Д. Ушинського та з метою підвищення рівня підготовки учнів до складання ЗНО з математики та фізики 6 листопада 2018 року відбувся семінар-практикум «Особливості викладання фізики та математики в контексті аналізу ЗНО – 2018 та перспектив ЗНО – 2019».

Із вітальним словом до учасників семінару звернулася проректор з науково-методичної роботи Чернігівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені К.Д. Ушинського, кандидат педагогічних наук, доцент, Ірина Лисенко.

У роботі семінару взяли участь керівники районних(міських) методичних об’єднань учителів фізико-математичних дисциплін і вчителі математики – слухачі курсів підвищення кваліфікації.

Працівники відділу природничо-математичних дисциплін Ганна Тур і Геннадій Ячний проаналізували результати ЗНО–2018 з фізики та математики у Чернігівській області. Завідувач відділу моніторингу якості освіти, зовнішнього незалежного оцінювання Інна Кузьменко ознайомила учасників зібрання з особливостями ЗНО – 2019 року.

Структурні особливості предметного тесту та технологію проведення зовнішнього незалежного тестування з фізики презентувала Лариса Кремінська – методист Українського центру оцінювання якості освіти.

У практичному блоці семінару учасники мали нагоду поспілкуватися із старшим викладачем кафедри математики Національного університету «Києво-Могилянська академія», кандидатом фізико-математичних наук, автором тестових завдань минулих років – Юрієм Захарійченком. Він ознайомив учителів з особливостями підготування здобувачів освіти до складання ЗНО у 2019 році, а також розкрив нетрадиційні та сучасні методи викладання математики в основній та старшій школі.

Зовнішнє незалежне оцінювання з фізики

Фізика. ЗНО 2018.Аналіз тестових завдань

Особливості підготовки учнів до ЗНО 2019

Нетрадиційні та сучасні методи викладання математики, зокрема при розв’язуванні задач з параметрами