Головна > Новини > Соціальний театр як ефективна й популярна форма просвітницької роботи з дітьми та молоддю

грудня 3, 2018

2Під такою назвою 30 листопада 2018 року на базі Чернігівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти  імені К.Д. Ушинського проведено майстер-клас для керівників дитячих театральних колективів закладів загальної середньої та позашкільної освіти з метою підготовки до обласного фестивалю дитячих театральних колективів «те-Арт-соціо».

Олена Антоненко, директор обласного центру практичної психології і соціальної роботи ЧОІППО імені К.Д. Ушинського виступила з темою «Профілактика соціально-психологічних проблем засобами театрального мистецтва».

Досвід роботи «Соціальний театр: шлях від ідеї до практичного втілення» презентувала присутнім Марина Каранда, доцент кафедри філософії та культурології, Національного університету «Чернігівський колегіум» імені Т.Г. Шевченка, канд. філософ. наук, керівник студентського соціального театру «EX LIBRIS», лауреат міжнародної літературно-мистецької премії імені Пантелеймона Куліша.

Майстер-клас «Сучасні форми театрального мистецтва у роботі з підлітками: досвід та результат» провела для учасників заходу Рената Гафурова, режисер-постановник, керівник творчої експериментальної майстерні Чернігівського обласного театру ляльок імені Олександра Довженка, лауреат обласної премії імені Михайла Коцюбинського.

Майстер-клас «Соціальний театр: практичне та художнє втілення драматичного матеріалу» провела Мирослава Витриховська, акторка Чернігівського обласного молодіжного театру, провідний майстер сцени.

Олена Злобіна, завідувач відділу виховної роботи і здорового способу життя ЧОІППО імені К.Д. Ушинського, залучила педагогічну спільноту до відкритого мікрофону щодо обговорення Положення про обласний фестиваль дитячих театральних колективів «те-Арт-соціо».

Обласний фестиваль дитячих театральних колективів «те-Арт-соціо» планується провести у березні-квітні 2019 року з метою запобігання проявам агресії та антисоціальної поведінки в підлітковому та молодіжному середовищі, виховання у школярів загальнолюдських цінностей, формування у них моральних якостей, громадянської активності, милосердя та людяності засобами сценічного мистецтва.