Головна > Новини > Семінар до Міжнародного дня протидії насильству

Семінар до Міжнародного дня протидії насильству

грудня 3, 2018

21

У спеціальному семінарі, приуроченому до Міжнародного дня протидії насильству, який організувала ГО «Біла Стрічка Україна» в Американському Домі взяла участь доцент кафедри педагогіки та психології Людмила Іваненко.

На заході відбулися виступи спікерів: керівника спеціальної місії ОБСЄ в Україні у ранзі Посла Ertugrul Apacan, а також Konrad Wojterkowski, Ambassador of White Ribbon Poland, Weronika Marczuk, голови International Assosiation of Women Enterpreneurs, було організовано показ соціальних мотиваційних роликів за участю Амбасадора Білої Стрічки Андрія Шевченка, Івана Смачило, заступника міністра юстиції України, Андрія Ткачова з Національної поліції України, Олексія Бонюка, директора Координаційного центру з надання правової допомоги в України, Ольги Богомолець та подружжя Силантьєвих.

Метою семінару стало привернення уваги громадскості до ґендерних проблем суспільства, заклик до припинення будь-яких явищ насильства ґендерного спрямування, спонукання активізації державних структур та закладів освіти (антидискримінаційні експертизи підручників, протидія булінгу, запровадження медіації як способу подолання конфліктів, в тому числі, що виникли на ґендерному підґрунті) для формування ненасильницької ідеології в українському суспільстві.

Акції пройшли в понад 60-ти країн світу, де є представництва Білої Стрічки.

P.S. В Україні «Біла Стрічка» з’явилась після Революції Гідності в 2014 р.

Інформація кафедри педагогіки та психології

1

3