Головна > Новини > Увага!

Увага!

грудня 4, 2018

Quick Minds – Quick Connection!

Поставте питання методисту Cambridge University Press!
Вже 10 грудня, Тетяна Шелепко, методист Cambridge University Press відповідатиме на Ваші питання під час live-трансляції на нашій сторінці у Facebook!

Що таке Cambridge Corner?
Це – новий тип співпраці вчителя з видавництвом, підручником якого користується школа.

Як це працює?

• Кожен вчитель, що працює за курсом Quick Minds, може поставити питання методисту видавництва Cambridge University Press, написавши його за посиланням>>>
  • 2 рази на місяць по понеділках методист видавництва Cambridge University Press Тетяна Шелепко відповідатиме на ваші питання протягом години з 16:00 до 17:00 у режимі live нашій сторінці вFacebook.
  • Під час трансляції ви зможете ставити поточні питання в коментарях.
Дата і час трансляції: 10 грудня о 16:00.
Чекаємо на Ваші питання!

Cambridge Corner – це вебінар?
Ні. Це – захід, де лише вчителі задають попередню тему обговорення, а методист готує відповіді на ваші запитання.

Поставити питання