Головна > Новини > Навчання за профілактичною програмою виховних заходів з попередження торгівлі людьми «Особиста гідність. Безпека життя. Громадянська позиція» в Ріпкинському районі

грудня 4, 2018

IMG_249215, 20, 29 листопада 2018 року на базі Ріпкинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 Ріпкинського району Чернігівської області Третинніковою Людмилою Андріївною, методистом обласного центру практичної психології і соціальної роботи Чернігівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені К.Д. Ушинського проведено семінар-тренінг для практичних психологів та соціальних педагогів закладів загальної середньої освіти відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту Ріпкинської районної державної адміністрації із методики впровадження профілактичної програми виховних заходів з попередження торгівлі людьми «Особиста гідність. Безпека життя. Громадянська позиція».

Учасники тренінгу отримали знання з проблеми торгівлі людьми в Україні, опанували методику впровадження виховних заходів з попередження торгівлі людьми «Особиста гідність. Безпека життя. Громадянська позиція» за модулями для здобувачів освіти 7-11 класів, що дозволяє здійснювати комплексну профілактичну роботу в освітньому закладі.

Навчання пройшло 11 фахівців психологічної служби району. Усі учасники отримали свідоцтва про проходження курсу з впровадження профілактичної програми виховних заходів із попередження торгівлі людьми «Особиста гідність. Безпека життя. Громадянська позиція» та методичний матеріал у електронному вигляді (модулі для здобувачів освіти 7-11 класів, програми гуртків і факультативів для 7-10 класів).

Третиннікова Л.А., методист обласного центру практичної психології і соціальної роботи Чернігівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти
імені К.Д. Ушинського

IMG_2384 (1)