Головна > Новини > Педагогічна зустріч керівників навчальних закладів області в школі № 33 м. Чернігова

грудня 6, 2018

IMG_20181205_125645У закладі загальної середньої освіти № 33 Чернігівської міської ради відбулося планове засідання учасників творчої групи керівників закладів освіти області з проблеми «Управління процесом здійснення інноваційної діяльності в системі роботи сучасних закладів освіти».

Це вже четверта зустріч з початку 2017 року та друга в 2018 році. У роботі засідання взяли участь головний спеціаліст обласного молодіжного центру Рябуха В.В., директор ЗЗСО № 33 Лесун Л.В., заступник директора  Петренко О.А., педагоги та учні навчального закладу, члени творчої групи – директори закладів освіти області, а також представники кафедри педагогіки та психології Чернігівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені К.Д. Ушинського. Робочим завданням зустрічі стало обговорення проблеми варіативності менеджменту та впровадження навчально-виховних інновацій у новому освітньому середовищі (Нової української школи) на прикладі конкретного освітнього закладу.

У процесі роботи учасники зібрання взяли участь у презентаціях освітніх проектів, що діють у школі, інноваційних пропозицій та майстер-класі, підготовленими тренерами та педагогами навчального закладу. Жваві дискусії точилися навколо проектів  Lions Quest («Соціальні та емоційні компетентності ХХІ століття»), профілактики наркоманії, ВІЛСНІД, підліткової злочинності за проектом центру профілактики «Вибір», проекту «Медіаграмотність та медіаосвіта для школярів», що за підтримки Міністерства освіти і науки України здійснюють учителі школи № 33 на уроках української літератури, історії, художньої культури.

Підсумовуючи перебіг роботи творчої групи на круглому столі, учасники зібрання підкреслили безперечну практичну користь організації виїзних засідань, на яких поглиблюється досвід педагогічної праці, виникає можливість обговорити нагальні проблеми та завдання управління освітою, познайомитися з новими ідеями, побачити в дії те, як працюють конкретні інноваційні методики та технології, методичні новації, поміркувати про використання ідей та напрацювань колег у власній професійній практиці.

Ми вдячні адміністрації та педагогічному колективу школи № 33 м. Чернігова за гостинність та забезпечення творчого контексту зустрічі. Наступна зустріч учасників творчої групи освітян відбудеться у першій половині 2019 року на базі Деснянського НВК Деснянської селищної ради.

Тетяна Донець, керівник творчої групи,

старший викладач кафедри педагогіки та психології

IMG_20181205_125705

IMG_20181205_143047