Головна > Новини > Стимулювання творчої діяльності як засіб саморозвитку та самореалізації особистості здобувача освіти на уроках образотворчого мистецтва

грудня 6, 2018

PC050009Під такою назвою 05 листопада 2018 року на базі Чернігівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені К.Д. Ушинського проведено обласний семінар-практикум для керівників районних (міських, об’єднаних територіальних громад) методоб’єднань учителів образотворчого мистецтва (42 учасники).

Відкрила семінар Ірина Лисенко, проректор ЧОІППО імені К.Д. Ушинського, канд.пед.наук, доцент. Вона ознайомила учасників семінару з питаннями підвищення кваліфікації вчителів в умовах Нової української школи.

Досвід роботи «Колаж на уроках образотворчого мистецтва у 5-7 класах» презентувала присутнім Наталія Пильцова, учитель образотворчого мистецтва Чернігівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 19 Чернігівської міської ради.

Майстер-класи з теми «Використання методів арт-терапії на уроках образотворчого мистецтва» провели Оксана Апанасенко та Олена Громова, учителі образотворчого мистецтва Чернігівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 29 Чернігівської міської ради.

Майстер-клас «Особливості роботи при розписі на склі» провела Наталія Ямчинська, викладач художнього відділу дитячої школи мистецтв при КВНЗ «Ніжинський коледж культури і мистецтв імені Марії Заньковецької» Чернігівської обласної ради.

Олександр Барбаш, методист відділу виховної роботи і здорового способу життя ЧОІППО імені К.Д. Ушинського, підводячи підсумок роботи семінару, наголосив на важливості розвитку асоціативно-образного мислення та використання творчо-стимулюючих методів навчання на уроках образотворчого мистецтва.

PC050011

PC050029