Інформація про засідання науково-методичної ради ЧОІППО імені К.Д. Ушинського

IMG_63646 грудня 2018 року відбулося чергове засідання науково-методичної ради ЧОІППО імені К.Д.Ушинського.

Хлопіна Ж.Ф., методист відділу виховної роботи та здорового способу життя, презентувала досвід роботи Дорохової Олени Василівни, директора Куликівського Центру позашкільної освіти Куликівської селищної ради, з проблеми «Національно-патріотичне виховання дітей та молоді в закладі позашкільної освіти». Змістовним, насиченим фактичним матеріалом був виступ Олени Василівни, директора Куликівського Центру позашкільної освіти Куликівської селищної ради.

Бурнос В.В., заввідділу дошкільної та початкової освіти, представив присутнім досвід роботи Бойко Ольги Миколаївни, учителя початкових класів Прилуцької ЗОШ І-ІІІ ст. № 7 Прилуцької міської ради, з проблеми «Розвиток творчих здібностей учнів методом проектів як один із аспектів особистісно орієнтованого навчання». Актуальною для сьогодення була презентація проектів учнів початкових класів, які використовує в роботі Ольга Миколаївна.

Прищепа Ірина Анатоліївна, вихователь-методист дошкільного навчального закладу (ясла-садочок) № 1 комбінованого типу «Світлячок» Борзнянської міської ради змістовно розповіла присутнім про хід та завершення експериментальної роботи з теми «Сенсорне виховання дітей із затримкою загального мовленнєвого розвитку в умовах дошкільного навчального закладу» на базі дошкільного навчального закладу (ясла-садочок) № 1 комбінованого типу «Світлячок» Борзнянської міської ради.

Злобіна О.О., заввідділу виховної роботи та здорового способу життя, виступила з інформацією про хід та завершення експериментальної роботи за соціально-педагогічним проектом «Софіт дружби і творчості» на базі Карильської ЗОШ І-ІІІ ступенів Коропської селищної ради. Назаренко Людмила Олександрівна, заступник директора з навчально-виховної роботи, Карильської ЗОШ І-ІІІ ступенів Коропської селищної ради, у цікавій формі представила присутнім творчий звіт про виконання програми кожного етапу експериментальної роботи.

Андрієць Світлана Віталіївна, завідувач методичним кабінетом сектору освіти Борзнянської районної державної адміністрації, розкрила членам науково-методичної ради основні етапи експериментальної роботи з теми «Модель модульно-мережевої системи методичної роботи на дистантній основі» на базі Борзнянського методичного кабінету сектору освіти Борзнянської районної державної адміністрації.

Члени науково-методичної ради схвалили та рекомендували до використання в практичній діяльності педагогічними працівниками області 20 методичних рекомендацій, 4 програми гуртків з позашкільної освіти, 1 програму закладу інтернатного типу.

Покришень Д.А., завідувач кафедри природничо-математичних дисциплін та інформаційно-комунікаційних технологій в освіті, взяв інтерв’ю у носіїв досвіду, Давиденко П.А., старший викладач кафедри природничо-математичних дисциплін та інформаційно-комунікаційних технологій в освіті провів відеозйомку інтерв’ю. Покришнем Д.А. підготовлено та розміщено 2 відеопрезентації у форматі інтерв’ю (відеоблог ЧОІППО імені К. Д. Ушинського (канал Дмитро Покришень) на сервісі відео-хостингу YouTube https://youtu.be/MXRfApfYQl4 https://youtu.be/1Ywq4SIcxmo.

Секретар НМР                                                                        Т.М. Пригодій