Головна > Новини > Запрошуємо на вебінар “Proof that Lesson Planning Really Works”

Запрошуємо на вебінар “Proof that Lesson Planning Really Works”

січня 11, 2019

Шановні колеги!
Видавництво Cambridge University Press та компанія Лінгвіст запрошують прослухати безкоштовний вебінар на тему планування уроків англійської мови для молодшої школи.
Зверніть увагу, всі сертифікати по закінченню вебінару будуть сформовані автоматично. Переконайтесь, що Ви правильно вказали свій e-mail та ПІБ.
18 січня (16:00-17:00)
Спікер: Тетяна Шелепко – методист видавництва
Cambridge University Press в Україні
Тема:’Proof that Lesson Planning Really Works’
A proper lesson plan is 70% of success, do you agree? Which forms of lesson planning are there and how to be always prepare or even overprepared, especially with young learners? We will discuss this question during the webinar.

Зареєструватись
По закінченню вебінару учасники отримають сертифікат від видавництва Кембриджського університету.