Інформація про участь у всеукраїнському тренінгу фінського проекту «Навчаємось разом»

Реформа української школи. 04-07 лютого 2019 року в м. Ірпінь у межах проекту «Навчаємось разом» за підтримки Міністерства закордонних справ Фінляндії та компанії FCG International для тренерів-тренерів Нової української школи  відбувся всеукраїнський тренінг «Педагогіка початкової школи: фінський досвід» для подальшої імплементації фінського досвіду у програми підготовки регіональних тренерів НУШ. У тренінгу взяли участь методисти відділу дошкільної та початкової освіти Красногор Тетяна Федорівна та Шоколенко Любов Миколаївна.

Учасники тренінгу ознайомились із фінськими підходами, досвідом і кращими практиками сучасної педагогіки початкової, зокрема: методи та інструменти оцінювання, інклюзивна освіта, співпраця між школою та батьками, професійний розвиток вчителів тощо.

Проект спрямований на підвищення якості освіти та суспільного сприйняття української освіти.

IMG-81d94886f6f5158f15cee6098bb1a694-V