лютого 8, 2019

На підставі узагальненого протоколу оргкомітету та рішення журі обласного етапу Конкурсу.

I місце – Садова Інна Вікторівна, практичний психолог Прилуцької гімназії № 5  імені Віктора Андрійовича Затолокіна Прилуцької міської ради Чернігівської області. Авторська програма: «Психологічний театр – інтерактивний метод профілактики особистісних та поведінкових відхилень в учнів»;

Брагінець Юлія Сергіївна, соціальний педагог Чернігівського вищого професійного училища побутового обслуговування №9. Авторська програма: «Соціальна зрілість учнів – запорука успішного майбутнього».

Лауреати:

II місце – Марущак Тетяна Василівна, практичний психолог дошкільного навчального закладу (ясла – садок) №17 «Перлинка» комбінованого типу Ніжинської міської ради Чернігівської області. Авторська програма: «В гостях у феї настрою».

IІI місце – Волинець Наталія Іванівна, практичний психолог Редьківського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітній навчальний заклад – дошкільний навчальний заклад» Чернігівської районної ради Чернігівської області. Авторська програма: «До здоров’я через освіту».