Головна > Новини > Про гендерну рівність в умовах децентралізації

Про гендерну рівність в умовах децентралізації

лютого 9, 2019

genЗ ініціативи департаменту сім’ї, молоді та спорту Чернігівської обласної державної адміністрації відбулася ХІІ обласна науково-практична конференція на тему: «Імплементація гендерної рівності в реформу децентралізації Чернігівської області», що зібрала зацікавлених жінок Чернігівщини – науковців, державних службовців, а також представниць об’єднаних територіальних громад, різноманітних громадських організацій з метою обговорити проблеми рівноправної участі жіноцтва в процесах створення та сучасної розбудови структур ОТГ. Зокрема учасники заходу торкнулися в ході роботи проблем модерної гендерної політики в новостворених об’єднаних громадах Чернігівської області, обміркували освітні, соціально-правові, історико-політичні аспекти впровадження гендерної складової на сучасному етапі тощо.

Участь у роботі конференції від нашого інституту взяла доцент кафедри педагогіки та психології О.М. Сагач, яка виступила зі спеціальною темою «Проблема гендерної рівності й її імплементація в системі освіти та в умовах діяльності Нової української школи».

Знаковими для учасників зібрання стала теза представника департаменту сім’ї, молоді та спорту Чернігівської ОДА В’ячеслава Голуба, котрий наголосив, що гендер є беззаперечною ознакою суспільного прогресу, високих сучасних демократичних цінностей, а в умовах реформи децентралізації надзвичайно важливо донести до свідомості наших громадян ідеї та переваги гендерної рівності, рівності усіх прав жінок і чоловіків на щасливіше майбутнє».

Інформація кафедри педагогіки

та психології