Головна > Новини > Відбувся ІІІ (обласний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з екології

Відбувся ІІІ (обласний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з екології

лютого 11, 2019

IMG_770209 лютого 2019 року на базі Чернігівського ліцею №32 Чернігівської міської ради (директор Л.В. Тарасюк) відбувся ІІІ (обласний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з екології.

За заявками кількість учасників олімпіади з екології становила 64 особи. Фактично в олімпіаді взяли участь 58 учнів закладів загальної середньої освіти області (29 учнів 10 класів та 29 учнів 11 класів).

Учасникам олімпіади з екології були запропоновані тестові завдання різного рівня складності, складені предметно-методичною комісією з урахуванням методичних рекомендацій Міністерства освіти і науки України.

Учні захищали власні науково-дослідницьких екологічні проекти. Захист відбувся у формі стендової сесії.

Учасників олімпіади привітали Лисенко І.В., проректор Чернігівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені К.Д. Ушинського, кандидат педагогічних наук, доцент, Карпенко Ю.О., голова журі ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з екології, завідувач кафедри екології та охорони природи Національного університету «Чернігівський колегіум» імені Т. Г. Шевченка, кандидат біологічних наук, доцент.

Святковий настрій учасникам заходу створили вихованці Чернігівського ліцею №32 Чернігівської міської ради.