Головна > Новини > Інформація про проведення ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформаційних технологій

лютого 11, 2019

IMG_461609 лютого 2019 року відбувся ІІІ (обласний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформаційних технологій на базі Чернігівського національного технологічного університету (ректор Шкарлет С. М.).

Учасників олімпіади вітали Анатолій Заліський, ректор Чернігівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені К. Д. Ушинського, кандидат філософських наук, доцент; Дмитро Покришень, голова журі ІІІ (обласного) етапу олімпіади з інформаційних технологій, завідувач кафедри природничо-математичних дисциплін та інформаційно-комунікаційних технологій в освіті Чернігівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені К. Д. Ушинського, кандидат педагогічних наук, доцент; Сергій Цибуля, директор навчально-наукового інституту технологій Чернігівського національного технологічного університету, доктор технічних наук, професор.

Обласний етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформаційних технологій було проведено за єдиними завданнями, укладеними Державною науковою установою «Інститут модернізації змісту освіти».

Загальна кількість учасників олімпіади з інформаційних технологій за рейтингом становила 177 осіб, за заявками – 118. Фактично в олімпіаді взяли участь 109 учнів.