Головна > Новини > Відбувся ІІІ (обласний) етап Всеукраїнських учнівських олімпіад із німецької та французької мов

лютого 11, 2019

IMG_468710 лютого 2019 року на базі спеціалізованої загальноосвітньої середньої школи № 1 з поглибленим вивченням іноземних мов міста Чернігова (директор Ольга Шелест) відбувся ІІІ (обласний) етап Всеукраїнських учнівських олімпіад із німецької та французької мов.

П’ятдесят три знавці іноземної мови (сорок п’ять – німецька мова та вісім – французька) боролися за першість в інтелектуальному змаганні.

Учасників олімпіад привітав та побажав перемог Віктор Довбня, проректор Чернігівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені К.Д. Ушинського, доктор філософських наук. Віктор Миколайович підкреслив необхідність вивчення іноземних мов у сучасному полікультурному просторі. Олена Лось, голова журі Всеукраїнської учнівської олімпіади з французької мови, доцент кафедри іноземних мов професійного спрямування Чернігівського національного технологічного університету, кандидат філологічних наук, Лілія Одінцова, старший викладач кафедри філологічних дисциплін та методики їх викладання Чернігівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені К.Д. Ушинського побажали школярам успішного проходження олімпіадних турів та позитивного налаштування на змагання.

До оцінювання виконаних учнівських робіт були залучені вчителі німецької та французької мов області, науково-педагогічні працівники Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя.

Святковий настрій учасникам олімпіад  подарував учнівський колектив спеціалізованої загальноосвітньої середньої школи № 1 з поглибленим вивченням іноземних мов.

Бажаємо всім юним філологам подальших успіхів та досягнень в опануванні німецької та французької мов.