Головна > Новини > Інформація про проведення ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з астрономії

лютого 11, 2019

IMG_7789На виконання наказу Управління освіти і науки від 13.12.2018 № 375 «Про проведення ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів у 2018/2019 навчальному році» 10 лютого 2019 року на базі Чернігівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №20 Чернігівської міської ради (директор Н. Малец) відбувся ІІІ (обласний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з астрономії.

За заявками загальна кількість учнів ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з астрономії становила 42 учня, фактична – 36 учнів.

Завдання ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з астрономії складені відповідно до методичних рекомендацій Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти» та були орієнтовані на рівень складності ІV етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з астрономії. Учасникам олімпіади з астрономії були запропоновані завдання теоретичного та практичного турів. У теоретичному турі учні відповідали на тестові питання та розв’язували 5 задач; у практичному турі вирішували 2 задачі на псевдоспостереження.

Учасників олімпіади з астрономії привітали Інна Вошкіна завідувач відділу роботи з обдарованими учнями Чернігівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені К.Д. Ушинського; Геннадій Ячний, заступник голови журі олімпіади з астрономії, завідувач відділу природничо-математичних дисциплін Чернігівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені К.Д. Ушинського.