Головна > Новини > До уваги директорів та педагогічних працівників закладів загальної середньої освіти

лютого 11, 2019

ranok

Видавництво «Ранок» запрошує до участі в черговій сесії «Інтерактивної школи творчого вчителя», у якій провідні вчені, автори підручників, тренери НУШ розкриють теми відповідно до календарного плану, орієнтуючись на запити педагогів, їхні інтереси, невідкладні проблеми. А педагоги зможуть долучитися до діалогу й отримати практичну інформацію щодо проведення уроків з актуальних тем, зорієнтуватися в сучасних освітніх тенденціях, збагатити свій методичний арсенал.

Для того, щоб узяти участь в онлайн-заході, а також отримати сертифікат, необхідно зареєструватися за посиланням:

Участь у вебінарах є безкоштовною.

Записи вебінарів розміщуються у вільному доступі на сайті interactive.ranok.com.ua у розділі «Інтерактивна школа творчого вчителя» для подальшого використання в роботі педагогічними колективами.