Головна > Новини > Відбудеться засідання науково-методичної ради

Відбудеться засідання науково-методичної ради

березня 14, 2019

60221 березня 2019 року об 11.00. відбудеться засідання науково-методичної ради інституту.

Місце проведення: Чернігівський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені К.Д. Ушинського, м. Чернігів, пров. Коцюбинського, 4, ауд. 103.

Контактний телефон (0462) 677-271 Пригодій Тетяна Миколаївна, секретар науково-методичної ради

Порядок денний:

1. Розвиток творчого потенціалу учнів на уроках образотворчого мистецтва (з досвіду роботи Кузьменко Ірини Сергіївни, учителя образотворчого мистецтва Чернігівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 Чернігівської міської ради) (Доповідає Барбаш О.С.).

2. Розгляд програм гуртків позашкільних навчальних закладів. (Доповідає Лисенко І. В.).

3. Розгляд методичних матеріалів педагогічних працівників області. (Доповідає Лисенко І.В.).