Меню Закрити

Вітаємо переможців ІV етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів!

04Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 14.02.2019 №196 «Про проведення ІV етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2018/2019 навчальному році» здобувачі освіти Чернігівської області стали учасниками 18 Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів. Перемогу вибороли 31 учень закладів загальної середньої освіти області.

Із української мови та літератури:

Дорошенко Анастасія, учениця 11 класу Прилуцької гімназії № 5 імені Віктора Андрійовича Затолокіна Прилуцької міської ради (диплом І ступеня);

Міщенко Анна, учениця 9 класу Коропської загальноосвітньої школи I-III ступенів імені Т.Г. Шевченка Коропської селищної ради (диплом ІІ ступеня).

Із англійської мови:

Саллюм Андре, учень 9 класу  спеціалізованої загальноосвітньої середньої школи  № 1 з поглибленим вивченням іноземних мов (диплом І ступеня);

Сущева Валерія, учениця 10 класу спеціалізованої загальноосвітньої середньої школи  № 1 з поглибленим вивченням іноземних мов (диплом ІІ ступеня);

Єфименко Дарина, учениця 10 класу Сосницької гімназії ім. О.П. Довженка Сосницької селищної ради (диплом ІІ ступеня);

Кузіна Єлизавета, учениця 11 класу спеціалізованої загальноосвітньої середньої школи  № 1 з поглибленим вивченням іноземних мов (диплом ІІ ступеня).

Із французької мови:

Попова Софія, учениця 9 класу спеціалізованої загальноосвітньої середньої школи  № 1 з поглибленим вивченням іноземних мов (диплом ІІ ступеня);

Фоменко Марія, учениця 9 класу спеціалізованої загальноосвітньої середньої школи № 1 з поглибленим вивченням іноземних мов (диплом ІІ ступеня);

Стрижак Людмила, учениця 9 класу спеціалізованої загальноосвітньої середньої школи № 1 з поглибленим вивченням іноземних мов (диплом ІІ ступеня);

Петренко Олександра, учениця 10 класу спеціалізованої загальноосвітньої середньої школи  № 1 з поглибленим вивченням іноземних мов (диплом ІІ ступеня);

Галковська Аліна, учениця 10 класу Чернігівської гімназії № 31 гуманітарно-естетичного профілю Чернігівської міської ради (диплом ІІ ступеня);

Гірченко Дарина, учениця 11 класу спеціалізованої загальноосвітньої середньої школи  № 1 з поглибленим вивченням іноземних мов (диплом ІІІ ступеня).

Із біології:

Кривенок Владислав, учень 8 класу Новгород-Сіверської гімназії № 1 ім. Б. Майстренка Новгород-Сіверської міської ради (диплом ІІІ ступеня);

Шебанов Олексій, учень 9 класу Прилуцької гімназії № 1 ім. Георгія Вороного Прилуцької міської ради (диплом ІІІ ступеня);

Шаповаленко Інна, учениця 9 класу Стольненського закладу загальної середньої освіти I-III ступенів Менської міської ради Менського району (диплом ІІІ ступеня);

Штопко Михайло, учень 10 класу спеціалізованої загальноосвітньої середньої школи № 1 з поглибленим вивченням іноземних мов (диплом ІІ ступеня);

Шаповаленко Ольга, учениця 11 класу Стольненського закладу загальної середньої освіти I-III ступенів Менської міської ради Менського району (диплом ІІІ ступеня).

Із географії:

Дзюгал Ольга, учениця 10 класу Чернігівського обласного педагогічного ліцею для обдарованої сільської молоді Чернігівської обласної ради (диплом ІІІ ступеня);

Кузьменко Альона, учениця 11 класу Чернігівського колегіуму №11 Чернігівської міської ради  (диплом ІІІ ступеня).

Із хімії:

Клязника Дмитро, учень 9 класу Прилуцької гімназії №1 ім. Георгія Вороного Прилуцької міської ради (диплом ІІ ступеня);

Пеклуха Антон, учень 10 класу Менської гімназії Менської міської ради Менського району (диплом ІІІ ступеня).

Із інформаційних технологій:

Крилов Анатолій, учень 10 класу спеціалізованої загальноосвітньої школи № 2 І-III ступенів з поглибленим вивченням іноземних мов м. Чернігова (диплом ІІІ ступеня);

Гусак Станіслав, учень 10 класу Новгород-Сіверської гімназії №1 ім. Б. Майстренка Новгород-Сіверської міської ради (диплом ІІІ ступеня);

Із трудового навчання:

Коленіченко Богдан, учень 9 класу Чернігівської загальноосвітньої школи  І-III ступенів № 34 Чернігівської міської ради (диплом ІІІ ступеня);

Карабан Катерина, учениця 11 класу Прилуцької спеціалізованої школи I-III ступенів № 6 з поглибленим вивченням інформаційних технологій Прилуцької міської ради (диплом ІІІ ступеня).

Із німецької мови:

Городна Ольга, учениця 10 класу Чернігівського ліцею № 22 Чернігівської міської ради (диплом ІІІ ступеня).

Із економіки:

Бахмат Роман, учень 10 класу спеціалізованої загальноосвітньої школи №2 І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням іноземних мов   м. Чернігова (диплом ІІІ ступеня).

Із фізики:

Рогоза Валерія, учениця 11 класу ліцею №15 м. Чернігова (диплом ІІІ ступеня).

Із російської мови та літератури:

Лоза Катерина, учениця 10 класу Білейківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Козелецької селищної ради  Козелецького району  (диплом ІІІ ступеня).

Із астрономії:

Глущенко Олександр, учень 10 класу Ніжинського ліцею Ніжинської міської ради Чернігівської області при Ніжинському державному університеті  імені Миколи Гоголя (диплом ІІІ ступеня).

Із інформатики:

Шеметов Ярослав, учень 9 класу Менської гімназії Менської міської ради Менського району (диплом ІІ ступеня).

Вітаємо переможців та їх наставників! Бажаємо нових творчих здобутків та звершень, нехай ваші досягнення примножать здобутки Чернігівської області!