Головна > Новини > Про проведення І Всеукраїнської літньої школи розвитку інформаційно-цифрової компетентності педагогічних працівників закладів освіти «Морський Workshop з професійними Хмарами»

травня 14, 2019

мал 2Повідомляємо, що відповідно до листа Міністерства освіти і науки України від 11.05.2019 №4.1/1-19 «Про проведення І Всеукраїнської літньої школи розвитку інформаційно-цифрової компетентності педагогічних працівників закладів освіти» з 10 по 14 червня 2019 року планується проведення І Всеукраїнської літньої школи розвитку інформаційно-цифрової компетентності педагогічних працівників закладів освіти «Морський Workshop з професійними Хмарами».

Навчання відбудеться в місті Бердянську Запорізької області. До участі в Літній школі запрошуються педагогічні та наукові працівники, керівники закладів дошкільної та загальної середньої освіти, заступники директорів з навчально-виховної роботи закладів загальної середньої освіти та інші зацікавлені особи.

Реєстрація учасників до 01 червня 2019 року.

Заявка на участь у літній школі “Морський Workshop з професійними Хмарами” (10-14 червня 2019 року, м. Бердянськ, Запорізька область)

Орієнтовна програма заходу доступна за посиланням https://cutt.ly/proekt1014