Головна > Новини > Педагогічний стартап для керівників закладів загальної середньої освіти об’єднаних територіальних громад

травня 15, 2019

IMG_615214 травня 2019 року на базі Чернігівської загальноосвітньої школи І ступеня № 25 Чернігівської міської ради Чернігівської області відбулося  засідання педагогічного стартапу для керівників закладів загальної середньої освіти об’єднаних територіальних громад з теми «Пріоритети початкової освіти в умовах реалізації основних завдань Нової української школи».

У роботі стартапу взяли участь Заліський А.А., ректор ЧОІППО імені К.Д. Ушинського, Усік І.А., завідувач відділу керівних кадрів та координації діяльності методичних кабінетів (центрів), Бурнос В.В., завідувач відділу дошкільної та початкової освіти, Баришовець Н.П, методист відділу керівних кадрів та координації діяльності методичних кабінетів (центрів), Горна О.В., заступник начальника управління-начальник відділу розвитку загальної середньої, дошкільної і позашкільної освіти та виховання Чернігівської міської ради, які розкрили питання нормативно-правового забезпечення функціонування закладів загальної середньої освіти в об’єднаних територіальних громадах, зокрема виконання нового Державного стандарту початкової освіти, реалізації Концепції Нової української школи.

Як зазначено в Концепції НУШ, за експертними прогнозами у 2020 році найбільш затребуваними на ринку праці будуть уміння навчатися впродовж життя, критично мислити, ставити цілі та досягати їх, працювати в команді, спілкуватися в багатокультурному середовищі. Кириленко Н. М., директор Чернігівської  загальноосвітньої школи І ступеня № 25 Чернігівської міської ради Чернігівської області, у рамках заходу організувала тренінгове заняття з теми «Діяльнісний підхід до проведення педагогічних рад в умовах НУШ як передумова вироблення креативних стратегій роботи педколективу». Панораму педагогічної майстерності (фрагменти уроків «Я досліджую світ» з тем «Родинні обереги» та «Що означає бути здоровим?») презентували Коваленко А. В., учитель 1-Г класу, та Коломійченко А. А., учитель пілотного 2-Д класу Чернігівської загальноосвітньої школи І ступеня  № 25 Чернігівської міської ради Чернігівської області.

У засіданні взяли участь 25 новопризначених керівників закладів загальної середньої освіти об’єднаних територіальних громад області.

Під час методичного діалогу учасники обмінялися думками та ідеями щодо шляхів успішної розбудови Нової української школи та удосконалення професійної компетентності директорів закладів загальної середньої освіти.

Методист відділу керівних кадрів

та координації діяльності

методичних кабінетів (центрів)                                                Н. БАРИШОВЕЦЬ