Головна > Новини > Обласний педагогічний клуб «На крилах творчості» – пошук нових ідей

Обласний педагогічний клуб «На крилах творчості» – пошук нових ідей

травня 16, 2019

1314 березня 2019 року на базі Авдіївської ЗОШ І-ІІІ ст. Сосницької районної ради відбулося засідання обласного педагогічного клубу «На крилах творчості» із теми «Громадянське виховання у школі: педагогічні ідеї та досвід формування». Педагогічний колектив закладу в тісній співпраці з органами місцевого самоврядування створює чудові умови для розвитку творчих здібностей сучасних дітей.

Учасників засідання привітали голова Сосницької райдержадміністрації Олег Максименко, начальник відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту Сосницької райдержадміністрації Віта Кнуренко, голова Авдіївської сільської ради Сосницького району Анатолій Адаменко.

Директорка школи Валентина Бібік – ознайомила гостей з освітнім простором Авдіївської ЗОШ І–ІІІ ст. Сосницької районної ради.

«Формування громадянської компетентності молодших школярів. Метод проектів» – тема першої локації. Її представила Валентина Ходот, учитель початкових класів.

На другій локації учасники заходу познайомились із темою використанням педагогічної спадщини К. Ушинського, С. Русової в контексті НУШ, яку запропонувала вчитель початкових класів Валентина Стельмах.

Зацікавленість присутніх викликала презентація діяльності шкільного самоврядування «Республіка Любокрай» (третя локація) та виховний захід «Сила і слава нашого народу» (четверта локація), що підготовлено педагогами та здобувачами освіти школи на чолі з Надією Погребець, заступником директора з виховної роботи.

Юні екскурсоводи запросили педагогів області відвідати шкільну музейну кімнату, де вони змогли ознайомитися з експозицію про історію села, школи, збереження традицій та звичаїв рідного краю. Крім того, гості переглянули виставку творчих робіт учнів та здійснили екскурсію школою.

Під час експрес-проекту «Дерево педагогічної мудрості» педагоги висловили свої думки, побажання, пропозиції.

Надзвичайно приємні спогади залишила екскурсія до музею Олександра Довженка, яку провела директорка музею Любов Наконечна.

У засіданні обласного педагогічного клубу «На крилах творчості» узяли участь заступники директорів із виховної роботи, директори шкіл Бахмацького району, Варвинської, Корюківської, М.-Коцюбинської об’єднаних територіальних громад,  міст Чернігова, Прилук, Н.-Сіверського та Чернігівського ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою.