Головна > Новини > Засідання творчої групи педагогів закладів позашкільної освіти

Засідання творчої групи педагогів закладів позашкільної освіти

червня 6, 2019

IMG_20190606_09053605 червня 2019 року на базі Чернігівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені К.Д.Ушинського відбулося засідання творчої групи педагогів закладів позашкільної освіти з проблеми «Інтеграція закладів позашкільної освіти як крок до модернізації освітнього середовища». У заході взяли участь 8 осіб.

Хлопіна Жанна Федорівна, методист відділу виховної роботи та здорового способу життя Чернігівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені К.Д.Ушинського, інформувала щодо оновлення програмного та навчально-методичного забезпечення, підсумків всеукраїнського (заочного) етапу Всеукраїнського конкурсу «Джерело творчості» у номінації «Керівник гуртка-2019».

Учасниками засідання були представлені презентації з досвіду роботи педагогічних та учнівських колективів закладів позашкільної освіти.

У рамках заходу переглянуто відео національного телепроекту «Нові лідери». Підсумком роботи став обмін думками з питань модернізації освітнього середовища закладів позашкільної освіти.

IMG_20190606_090536