Головна > Новини > Увага!

Увага!

червня 7, 2019

gold

Державна наукова установа “Інститут модернізації змісту освіти”, ДВНЗ «Університет менеджменту освіти» НАПН України, Інститут педагогіки НАПН України,  Миколаївський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти,  експериментальний загальноосвітній навчальний заклад всеукраїнського рівня Миколаївська спеціалізована школа «Академія дитячої творчості» I-III ступенів, Миколаївський муніципальний академічний коледж запрошують вас взяти участь у  VI Міжнародній школі «Академія педагогічної творчості» за темою: “Педагогічна творчість як джерело освітніх інновацій і професійного саморозвитку вчителя”.

Робота «Академії педагогічної творчості» планується від 28.06 до 30.06.2019 р. в рамках ХХІІ Міжнародного фестивалю дитячої творчості «Золотий лелека» (25.06-30.06.2019 р.) на базі пансіонату «Чорномор» (с. Рибаківка Березанського району Миколаївської області).

Головною метою роботи «Академії педагогічної творчості» є актуалізація професійного досвіду та сприяння розвитку професійних і особистісних компетентностей освітян, поширення серед педагогів інноваційних ідей і науково-практичних напрацювань, надання рекомендацій щодо неперервного професійного самовдосконалення під час становлення Нової української школи.

Програма заходу передбачає проведення лекцій, майстер-класів, тренінгів, індивідуальних консультацій провідними науковцями й практиками у галузі історії, теорії й педагогічної практики, сучасної психології й художньо-естетичної освіти.

Лист ІМЗО від 06.06.2019 №22.1/10-2198 “Про проведення VI Міжнародної школи “Академія педагогічної творчості”