Головна > Новини > Завершено навчання працівників психологічної служби м. Чернігова щодо формування навичок безпечної поведінки

червня 14, 2019

113 червня 2019 року Третинніковою Людмилою Андріївною, методистом Навчально-методичного центру психологічної служби у системі освіти Чернігівської області проведено третій, заключний, семінар-тренінг для працівників психологічної служби м. Чернігова щодо формування навичок безпечної поведінки у здобувачів освіти 14-18 років через впровадження інтерактивних занять за програмою «Я вмію себе захистити» (для здобувачів освіти 14-18 років). Навчання із залученням працівників НМЦПССОЧО за всіма компонентами Програми тривало протягом календарного року.

Програма складається із трьох частин «Навчіть дитину захищатися» (для дітей 4-9 років), «Вчимо дитину захищатися» (для здобувачів освіти 10-14 років), «Я вмію себе захистити» (для здобувачів освіти 14-18 років), які спрямовані на формування у дітей безпечної поведінки та вміння відстоювати особистісні кордони. Програма розроблена Благодійним фондом «Благополуччя дітей» і рекомендована Міністерством світи і науки України для впровадження в закладах освіти.

Перше заняття за програмою «Навчіть дитину захищатися» (4-9 років) було проведено 14 лютого 2018 року на базі Чернігівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені К.Д. Ушинського працівниками НМЦПССОЧО Антоненко Оленою Михайлівною та
Дрозд Оленою Миколаївною.

21 березня 2019 року на базі методичного центру управління освіти Чернігівської міської ради методистом НМЦПССОЧО Лісовецькою Іриною Миколаївною проведено другий навчальний семінар-тренінг за Програмою «Вчимо дитину захищатися» (10-14 років). http://choippo.edu.ua/?p=28634

Учасники навчання за проходження повного курсу мали можливість отримати два сертифікати від Чернігівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені К.Д. Ушинського. Один сертифікат за навчання за програмою «Навчіть дитину захищатися» та спільний сертифікат за програмами «Вчимо дитину захищатися» і «Я вмію себе захистити». Такий поділ зумовлено об’ємом навчального навантаження відповідно до зазначених вище програм.