Головна > Новини > Вебінар щодо оцінювання учнів на уроках англійської мови в 1-2 класах Нової Української Школи

червня 18, 2019

132Шановні колеги!

Cambridge University Press та компанія Лінгвіст запрошують приєднатись до безкоштовного вебінару, присвяченому темі видів оцінювання учнів на уроках англійської мови в 1-2 класах Нової Української Школи.

По закінченню вебінару учасники отримають сертифікат, а також цінні ресурси від видавництва Кембриджського університету.

21 червня (15:00-16:00)

Спікер: Тетяна Шелепко, Cambridge University Press ELT Consultant
Тема: ‘Ways to Assess Young Learners Without Grades
New Ukrainian School suggests that we shouldn’t mark student’ achievements not to demotivate them. This makes sense, but we still ask ourselves – how to keep track of the progress of the class and each individual student? In this webinar, we will talk about tools that we can use to assess young learners that correspond with the New Ukrainian School Standard.

ТОВ «Лінгвіст»
04071, Україна, м.Київ