Головна > Новини > Інформація про проведення обласного семінару для методистів МК(Ц) органів управління освітою райдержадміністрацій, місцевого самоврядування, які відповідають за питання загальної середньої освіти (іноземна мова)

червня 21, 2019

120 червня 2019 року на базі Чернігівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені  К.Д. Ушинського відбувся обласний семінар із питання «Особливості викладання іноземної мови у 2019/2020 навчальному році».

У заході взяли участь п’ятдесят представників із районів, об’єднаних територіальних громад та міст області.

Із вітальним словом до учасників семінару звернулася Ірина Лисенко, проректор  із науково-методичної роботи ЧОІППО імені К.Д. Ушинського, кандидат педагогічних наук, доцент. Ірина Василівна закцентувала увагу на підготуванні педагогів до роботи в умовах Нової української школи.

Досвідом участі здобувачів освіти в міжнародних проектах  поділилися Олена Костишина, учитель німецької мови Чернігівського ліцею № 22 Чернігівської міської ради Чернігівської області, та Клара Мурашко, учитель англійської та французької мов Чернігівського колегіуму № 11 Чернігівської міської ради Чернігівської області.

Ганна Баран, завідувач кафедри філологічних дисциплін та методики їх викладання обласного інституту, кандидат філологічних наук, доцент, провела тренінг «Ділове українське мовлення».

Аналіз стану викладання іноземних мов у закладах загальної середньої освіти області у 2018/2019 навчальному році та особливості викладання предмета у 2019/2020 навчальному році висвітлили Євгенія Булгакова та Лілія Одінцова, методисти відділу суспільно-гуманітарних дисциплін обласного інституту.

Підбиття підсумків роботи семінару пройшло у форматі круглого столу «Іншомовна шкільна освіта – виклики та шляхи їх вирішення».

Інформація підготовлена методистами відділу суспільно-гуманітарних дисциплін