Головна > Новини > Психологічний супровід дітей у позаміському оздоровчому таборі «Веселка»

Психологічний супровід дітей у позаміському оздоровчому таборі «Веселка»

червня 27, 2019

2Відповідно до наказу Управління освіти і науки Чернігівської обласної державної адміністрації від 14 травня 2019 року № 182 «Про організацію літнього оздоровлення вихованців закладів освіти інтернатного типу обласного підпорядкування у 2019 році» директором Навчально-методичного центру психологічної служби у системі освіти Чернігівської області Антоненко Оленою Михайлівною та методистом Центру Лісовецькою Іриною Миколаївною 26 червня  був здійснений виїзд до позаміського табору «Веселка» комунального закладу «Удайцівський навчально-реабілітаційний центр» (Прилуцький район) з метою надання психологічної допомоги дітям.

Із метою попередження проявів насильства у дитячому середовищі, формування в учасників навичок позитивного сприйняття себе та інших, почуття соціальної та індивідуальної цінності, особистої гідності, впевненості у собі фахівцями Центру з дітьми були проведені заняття з елементами тренінгу. До заходу приєднався практичний психолог комунального закладу «Удайцівський навчально-реабілітаційний центр» Степашко Лідія Петрівна.

Зняття пройшли у позитивній атмосфері, підібрані вправи сприяли стабілізації психоемоційного стану учасників.

Навчально-методичний центр психологічної служби

у системі освіти Чернігівської області