Головна > Новини > Про підвищення кваліфікації вчителів початкової школи, які працюватимуть за новим Державним стандартом початкової освіти у 2020/2021 н.р.

липня 8, 2019

НУШВідповідно до наказів МОН України від 01.04.2019 №415 та Управління освіти і науки Чернігівської обласної державної адміністрації від 08.05.2019 р. №168 «Про організацію та проведення у 2019 році підвищення кваліфікації педагогічних працівників у зв’язку із запровадженням Концепції реалізації державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти «Нова українська школа» згідно з планом-графіком від 20 червня до 05 липня 2019 року за очно-дистанційною формою навчання відбулися навчальні тренінги підвищення кваліфікації для 620 вчителів початкових класів закладів загальної середньої освіти, які працюватимуть за новим Державним стандартом початкової освіти у 2020/2021 н.р.

Учасники практично опрацювали новий Державний стандарт початкової освіти, типові освітні програми, базові навчальні плани, ознайомилися з організацією ефективного і безпечного освітнього середовища, методикою та практикою проведення «Ранкових зустрічей», компетентнісним, особистісно-орієнтованим, інтегрованим і діяльнісним підходами в освітньому процесі Нової української школи та отримали консультації щодо навчання на дистанційному курсі освітньої платформи EdEra.

Під час роботи третьої підсумкової очної сесії відбулися презентації авторських творчих продуктів (проектів, технологічних портфоліо, навчально-методичних розробок, модельних програм тощо).

Успішно виконавши очно-дистанційну програму вчителі початкових класів, що пройшли курси підвищення кваліфікації отримали два сертифікати: безкоштовний електронний сертифікат на 60 навчальних годин освітньої платформи EdEra та сертифікат ЧОІППО імені К.Д. Ушинського на 90 навчальних годин.

Упродовж 2018-2019 років відбулося три етапи підвищення кваліфікації вчителів початкових класів, які працюватимуть за новим Державним стандартом початкової освіти.

І етап – підготовлено 643 учителя початкових класів, які працюють за новим Державним стандартом початкової освіти з 1 вересня 2018-2019 навчального року.

ІІ етап – підготовлено 650 вчителів початкових класів, які працюватимуть за новим Державним стандартом початкової освіти з 1 вересня 2019-2020 навчального року.

ІІІ етап – підготовлено 620 вчителів початкових класів, які працюватимуть за новим Державним стандартом початкової освіти з 1 вересня 2020-2021 навчального року.