Меню Закрити

Увага! Для освітянської спільноти Чернігівщини

fest18 липня 2019 року об 11:00 в Чернігівській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. В.Г. Короленка за адресою просп. Миру, 41 (2 поверх, велика зала) відбудуться дві паралельні публічні лекції-дискусії в рамках Освітнього фесту прав людини 2019.
Перша лекція – дискусія «Якою має бути інклюзивна освіта та як її забезпечити в сучасних умовах?» Спікерка Лариса Самсонова, керівниця експертної групи з питань інклюзивної освіти директорату інклюзивної та позашкільної освіти Міністерства освіти і науки України.

Друга лекція – дискусія «Людська гідність і патріотизм». Спікерка Валентина Потапова, керівниця освітнього напрямку Української Гельсінської спілки з прав людини, голова ГО “Центр громадянської просвіти “Альменда”, експертка з медіаосвіти, регіональна тренерка з громадянської освіти.

Організатором Заходу є Освітній дім прав людини в Чернігові http://ehrh.org/ в партнерстві Чернігівською обласною універсальною науковою бібліотекою ім. В. Г. Короленка http://libkor.com.ua/

Чому цікаво і важливо відвідати фестиваль:

  • для посилення професійної спроможності в сфері освіти з прав людини,
  • щоб напрацювати спільні методичні освітні продукти та підходи, які базуються на повазі до прав людини,
  • мати можливість поділитись досвідом і використовувати в освітній практиці набуті знання,
  • щоб об’єднатися за спільними інтересами заради інтелектуального збагачення та взаємодії.

Освітній фест прав людини 2019 став можливим завдяки партнерству з Фондом Домів Прав Людини за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Королівства Норвегія, фінансовій підтримці Посольства США в Україні та проекту «Права людини для України», який виконується Програмою розвитку ООН в Україні та фінансується Міністерством закордонних справ Данії. Освітній фест прав людини є частиною Плану дій Всеукраїнської освітньої програми «Розуміємо права людини».