Головна > Новини > Триває набір педагогів на нову освітню програму “Основи сім’ї”

Триває набір педагогів на нову освітню програму “Основи сім’ї”

липня 22, 2019

Osnovy semНауково-методичною комісією з проблем виховання дітей та учнівської молоді Науково-методичної  ради з питань освіти Міністерства освіти і науки України в 2018 році схвалено до використання у закладах загальної середньої освіти програму «Основи сім’ї». Цією ж комісією у 2019 р. схвалено Програму навчального модуля «Основи сім’ї» для підвищення кваліфікації педагогічних працівників.

Основною метою програми «Основи сім’ї» є особистісний розвиток учнів, формування в них життєвої, соціальної, громадянської компетентностей з питань шлюбу, сім’ї та батьківства; підвищення цінності любові як базового почуття, що сприяє розбудові гармонійних сімейних (чоловічо-жіночих і дитячо-батьківських) стосунків.

Програма «Основи сім’ї» розроблена у відповідь на актуальну потребу сучасної молодої людини до особистісного розвитку, формування життєвої соціальної громадянської компетентностей з питань шлюбу, сім’ї та батьківства. Програма «Основи сім’ї» може реалізовуватись як курс за вибором, факультатив, в гуртковій роботі, за рахунок класних, гурткових годин та годин психолога.  «Основи сім’ї» сприятиме продуктивності та якості виховної роботи, яку проводять класні керівники, психологи, соціальні педагоги, та стане корисним для саморозвитку батьків.

Для ефективного впровадження програми передбачено відповідне підвищення кваліфікації педагогічних працівників. За результатами модульного  навчання педагогічний працівник отримує сертифікат. Станом на червень 2019 р., відповідне навчання пройшли вже понад 500 освітян Волинської, Житомирської, Київської, Рівненської, Тернопільської та Хмельницької областей.

Для участі у навчанні бажаючим необхідно пройти попередню електронну реєстрацію на сайті www.osnovy.info