Головна > Новини > Прес-реліз проведення секцій педагогічних працівників із питань підготовки до 2019–2020 навчального року

серпня 8, 2019

2019-202019–20 серпня 2019 року будуть проведені секції педагогічних працівників із питань підготовки до 2019–2020 навчального року.

Організатори заходу: Управління освіти і науки Чернігівської обласної державної адміністрації, Чернігівський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені К. Д. Ушинського.

Запрошуємо методистів МК(Ц) органів управління освітою райдержадміністрацій, місцевого самоврядування, які відповідають за питання загальної середньої освіти, керівників Р(М)МО вчителів, педагогічних працівників.

Учасники матимуть змогу ознайомитись із основними завданнями щодо підвищення якості освіти, створення сучасного освітнього середовища, запровадження нового змісту освіти в 2019–2020 навчальному році

Секції педагогічних працівників будуть проходити в формі вебінарів та семінарів на базі Чернігівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені К. Д. Ушинського.

Інтернет-посилання на віртуальну кімнату проведення вебінару буде розміщено в день проведення заходу о 9:30 на головній сторінці веб-сайту Чернігівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені К.Д. Ушинського (http://choippo.edu.ua)

Реєстрація учасників від 8.00 до 10.00. Початок роботи о 10.00.

ГРАФІК проведення секцій педагогічних працівників області