Головна > Новини > Увага! Оголошення про проведення конкурсу на посаду методиста ресурсного центру підтримки інклюзивної освіти Чернігівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені К.Д. Ушинського

серпня 15, 2019

увагаЧернігівський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені К.Д. Ушинського (ЧОІППО ім. К.Д. Ушинського) оголошує конкурс на заміщення вакантної посади методиста ресурсного центру підтримки інклюзивної освіти ЧОІППО ім. К.Д. Ушинського.

Умови конкурсу:

1. Найменування і місцезнаходження ресурсного центру підтримки інклюзивної освіти: ресурсний центр підтримки інклюзивної освіти (РЦПІО ЧОІППО ім. К.Д. Ушинського), м. Чернігів, вул. Гоголя, 16, індекс 14005.

2. Найменування посади та умови оплати праці: методист ресурсного центру підтримки інклюзивної освіти Чернігівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти  імені К.Д. Ушинського. Оплата праці здійснюється відповідно до чинного законодавства.

3.  Кваліфікаційні вимоги до претендентів на посаду:  вища освіта ступеня магістра (спеціаліста) за спеціальністю “Спеціальна освіта” (“Корекційна освіта”, “Дефектологія”) та стаж роботи за фахом не менше трьох років.

4. Перелік документів, які необхідно подати для участі в конкурсному відборі:

копія паспорта громадянина України;

письмова заява про участь у конкурсі, до якої додається резюме у довільній формі;

копія трудової книжки;

копія (копії) документа (документів) про освіту із додатками, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;

письмова згода на збір та обробку персональних даних.

Документи подаються особисто або надсилаються поштою. Строк подання документів: 20 календарних днів з дня оприлюднення оголошення про проведення конкурсу. При надсиланні документів поштою датою подання документів вважається дата, зазначена на поштовому штемпелі. Претенденти можуть додатково надавати інші документи. Документи, надіслані після закінчення зазначеного строку подання, не розглядаються. У разі невідповідності поданих документів встановленим вимогам,  претенденти до конкурсного відбору не допускаються.

5. Дата, місце та етапи проведення конкурсного відбору.

Дата проведення конкурсного відбору: 09 вересня 2019 року.

Місце проведення конкурсного відбору: м. Чернігів, вул. Гоголя, 16.

Конкурс передбачає складання кваліфікаційного іспиту та проведення співбесіди.

Кваліфікаційний іспит проводиться за напрямами:

знання законодавства у сфері освіти дітей з особливими освітніми потребами;

знання основ спеціальної педагогіки;

знання та володіння ІКТ.

До співбесіди допускаються претенденти, які успішно склали кваліфікаційний іспит.

6. Прізвище, ім’я, по батькові, номер телефону та адреса електронної пошти особи, яка надає додаткову інформацію про проведення конкурсного відбору:

Кравченко Наталія Борисівна тел. (0462) 653-987 E-mail: cheorc@ukr.net

Орієнтовний перелік питань для проведення кваліфікаційного іспиту на посаду методиста ресурсного центру підтримки інклюзивної освіти Чернігівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти  імені К.Д. Ушинського