Меню Закрити

Засідання круглого столу «Протидія насильству у дитячому середовищі»

FB_IMG_1570115918867Зважаючи на суспільну значимість запобігання проявам насильства щодо дітей та до Міжнародного дня боротьби проти насильства, що відзначається щорічно 2 жовтня, Головним територіальним управлінням юстиції в Чернігівській області проведено засідання круглого столу «Протидія насильству в дитячому середовищі».

Участь у роботі взяли також представники відділу ювенальної превенції Головного управління Нацполіції, Служби у справах дітей Чернігівської обласної державної адміністрації, регіональний представник Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини у Чернігівській області Тетяна Коренькова.

Під час зустрічі учасники обговорювали найболючіші проблеми дотримання прав дітей, зокрема й Чернігівщини. Грищенко Ірина Володимирівна, заступник директора Навчально-методичного центру психологічної служби у системі освіти Чернігівської області, акцентувала на профілактичних програмах щодо протидії насильству у дитячому середовищі, що використовуються в закладах освіти Чернігівської області.

Учасники засідання взяли активну участь ув обговоренні актуальних питань протидії насильству в дитячому середовищі, дотримання прав дитини, створення безпечного освітнього простору. Організатори закликали всіх представників урядових та громадських організацій не залишатися байдужими до проблеми насильства,  вчасно на них реагувати та захищати інтереси дітей від насильницьких проявів в учнівському колективі та сім’ї.

FB_IMG_1570115918867

FB_IMG_1570115930334