Меню Закрити

ЕЛЕМЕНТИ КОРИСНОЇ СПІВПРАЦІ

nshНа базі інституту післядипломної педагогічної освіти імені К.Д. Ушинського відбувся запланований навчальний семінар старшого викладача кафедри педагогіки та психології Денисової І.В., метою якого стало вивчення та поширення серед слухачів курсів підвищення кваліфікації окремих форм освітніх інновацій. На захід було запрошено гостю, директорку першої в Чернігові приватної школи «Мудрангелики» Нелю Петрівну Лавриненко. Пані Неля провела навчальну презентацію на тему «Хвильове занурення в початковій школі», репрезентувала як працює згадана технологія в практиці вчителя початкової ланки, продемонструвала роботи дітей як витвори «занурення».

Потому наші слухачі мали змогу на свої очі познайомитися з освітнім середовищем «Мудрангеликів». Про оцінки вчителів можна дізнатися з їх відгуків:

Учитель Борзнянської імені Х. Алчевської Іванова Л.М.

«Приємно вражені «екскурсією» до приватної школи «Мудрангелики». Запозичили дуже багато прийомів для роботи в початкових класах. Дуже вдячні також викладачеві Денисовій І.В. за практичні вміння. Хочеться більше практичної роботи .Дякуємо».

Учителі початкових класів Новгород-Сіверської гімназії №1 ім. Б. Майстренка Чмир Н.В. та Коток Г.І.

« З великим інтересом відвідали приватну школу «Мудрангелики». Ми дуже захоплені організацією освітнього процесу та партнерськими відносинами між вчителями та учнями. Щиро вдячні за організацію цієї зустрічі. Бажаємо всім міцного здоров’я, радості і задоволення від роботи»

Учитель початкових класів Мринської ЗОШ IIII ступенів Заїка Л.І.

«Щиро вдячна адміністрації інституту та адміністрації приватної школи «Мудрангелики». Було цікаво познайомитись із закладом освіти іншого типу. Бажаю колективам обох закладів успіхів, творчих досягнень!»

Учитель початкових класів ЗОШ І ступеня №25 м. Чернігова Сторожева І.В

«Висловлюю слова щирої подяки викладачеві та адміністрації приватної школи «Мудрангелики» за можливість вивчення досвіду, відкритість та доброзичливість колег. Бажаю всім успіхів, наснаги, оптимізму!»

Реліз кафедри педагогіки та психології

IMG_7951

IMG_7959

IMG_7965