Меню Закрити

Освітня конференція “21 Lessons for 21st Century” для викладачів англійської мови

logo1

Шановні колеги!

26 жовтня 2019 року на першій освітній конференції “21 lessons for 21st century”, яку організовує освітній центр “Grade“, ви дізнаєтесь, як перетворити виклики 21 століття на можливості, які інструменти використовувати для розвитку “навичок 21 століття”  та як це вже роблять колеги з України та світу.

Запрошуємо на тренінг від методиста видавництва “Макміллан” Інни Нестоїтер на тему “Bringing Life Skills to Life“, яка буде виступати на даній конференції.

Представництво “Макміллан Паблішерз Лтд” є інформаційним партнером Grade Education Centre. З фінансових питань звертайтесь до організаційного комітету конференції.

Це унікальна подія для всіх, хто обрав навчання англійської своїм фахом, для кого це – покликання чи улюблена справа, чи навіть для тих, хто ще вагається, чи обирати ELT як свій шлях до успішного майбутнього.

Що вам дасть участь у конференції?

1. Ви познайомитесь, поспілкуєтесь та отримаєте заряд натхнення від світових гуру в галузі ELT. Зокрема, від хедлайнера конференції – Ендріена Андерхілла, автора таблиці вимови звуків англійської, більш відомого серед викладачів у всьому світі як “Pronunciation Guru”. Він розповість, як інтегрувати начання вимови на уроці та проведе воркшоп, який змусить вас переосмислити те, як ви навчали вимові раніше.

2. Ви дізнаєтесь про останні новинки в методиці навчання EFL/ESL, відчуєте на собі всі їх принади. Матимете унікальний шанс не тільки послухати цікаві доповіді, а й безпосередньо взяти участь у понад двадцяти майстерках. Ви дізнаєтесь про найсвіжіші тенденції не лише з галузі ELT, але й поза її межами: психології, освітнього менеджменту, коучингу тощо, а також застосуєте на практиці здобуті знання та отримаєте матеріали з воркшопів для подальшої роботи.

3. Ви станете частиною English language community. Саме спілкування на особистому рівні та співпраця під час майстерок є ключем до успіху. Навіть того не підозрюючи, ви зможете допомогти одне одному розкрити свій потенціал, почерпнути нові ідеї та надихнутися. А це – запорука вашого подальшого професійного розвитку.

4. Ви дізнаєтесь про нові надходження літератури, можливості працевлаштування та стажування для викладачів англійської мови. Цю інформацію вам люб’язно нададуть партнери конференції.

5. Ви чудово проведете час. Grade Education Centre підготував кава-брейки , цікаві конкурси та цінні подарунки від партнерів конференції. Коли у нас ще буде можливість відірватись в колі старих і нових друзів?

А тепер про найголовніше!

Коли: 26 жовтня 2019 року

Де: Nivki Hall

Як зареєструватися: https://conference.grade.ua/

Де дізнаватися останні новини про подію:

https://www.facebook.com/events/483900835720205/

Чекаємо на вас!