Головна > Новини > КОЛЕКТИВНО – ЦІКАВІШЕ?

КОЛЕКТИВНО – ЦІКАВІШЕ?

жовтня 11, 2019

nsh9 жовтня в Чернігівському інституті післядипломної педагогічної  освіти імені К.Д. Ушинського в заступників директорів з навчально-виховної роботи, що перебувають на курсах підвищення кваліфікації, відбувся захист колективних проєктів, замість традиційного захисту індивідуальних творчих робіт. Організували його старші викладачі Донець Т.П. та Сук А.П., які забезпечили тематичний фаховий  та інформаційно-технічний супровід. Усі слухачі групи дуже активно долучилися до проведення такої форми заняття та самостійно обрали актуальні теми.

Було представлено три проєкти з таких проблем: «Модернізація управлінської діяльності керівника закладу освіти в сучасних умовах», «Робота педагогічного колективу над науково-методичною проблемою» та «Самоосвіта педагогічних працівників: шляхи оптимізації». У процесі репрезентації проєктів учасники познайомилися з атестацією керівних кадрів, плануванням роботи та стратегією розвитку навчального закладу, освітніми програмами, поняттям, змістом та вимогами обрання методичної проблеми, формами самоосвіти педагогічних працівників тощо. Всі слухачі долучалися до обговорення згаданих напрямів досліджень, кожний намагався довести свою фаховість, креативність, ініціативу, дотепність, професійну майстерність. Вся група заступників директорів з навчально-виховної роботи отримала  презентації та відеоматеріали трьох розглянутих проєктів.  Доцент Іваненко Л.В., присутня на занятті, підкреслила практичну користь саме такої форми захисту проєктів, де значно поглиблюється досвід педагогічної роботи, виникає  можливість обговорити нагальні завдання та проблеми управління освітою, познайомитися з новими ідеями та освітніми технологіями, а, головне, – все виконати власними руками, до того ж колегіально. А позитивний настрій учасників колективних проектів у фіналі заняття – головна, на нашу думку, його оцінка.

Реліз кафедри педагогіки та психології

IMG_20191009_133220

IMG_20191009_133311