Обласний вебінар «Організоване проведення реєстрації випускників загальноосвітніх навчальних закладів, які проходитимуть державну підсумкову атестацію у формі зовнішнього незалежного оцінювання»

січня 31, 2017

30 січня 2017 року на базі Чернігівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені К.Д.Ушинського відбувся обласний вебінар «Організоване проведення реєстрації випускників загальноосвітніх навчальних закладів, які проходитимуть державну підсумкову атестацію у формі зовнішнього незалежного оцінювання».

Учасниками вебінару були відповідальні за зовнішнє незалежне оцінювання у відділах освіти райдержадміністрацій, органів місцевого самоврядування, управліннях освіти міських рад, директори загальноосвітніх навчальних закладів.

Вебінар відкрила директор Київського регіонального центру оцінювання якості освіти Сакаєва Світлана Вікторівна.

Начальник методичного відділу КРЦОЯО Паньків Г.Г. детально розкрила всі етапи підготовки до проведення реєстрації на зовнішнє незалежне оцінювання у 2017 році.

Увага присутніх акцентувалась на оформленні випускниками реєстраційних карток, підготовці відповідальними пакетів з реєстраційними документами  від загальноосвітніх навчальних закладів.

Паньків Г.Г. особливо увагу приділила терміну подання реєстраційних документів для участі у ЗНО-2017, вимогам до паспортних документів та медичних висновків, а також  відповіла на всі поставлені питання.

Усі учасники вебінару отримають інформаційно-роздаткові матеріали щодо підготовки та проведення реєстрації на державну підсумкову атестацію у формі зовнішнього незалежного оцінювання у 2017 році.

Коментувати не дозволено.