Меню Закрити

Навчальна програма Intel® “Шлях до успіху»

Навчальна програма Intel® “Шлях до успіху” (координатор Тихоненко О.О.)

Програму адаптовано до Державних освітніх стандартів України та навчальних програм, до вимог та основних положень “Концепції профільного навчання”. Навчальний курс за програмою призначений для роботи з учнями основної школи загальноосвітніх навчальних закладів за рахунок варіативної частини навчальних планів. Можливе впровадження програми за рахунок годин, відведених в школі на гурткову роботу, а також для позашкільних навчальних закладів та під час навчальної практики. Програма складається з трьох частин: “Комп’ютерні технології для місцевої спільноти» (5-7 класи), «Комп’ютерні технології в майбутній професії” (8-10 класи) та “Комп’ютерні технології і підприємництво” (для молоді 16-25 років).   Зверніть увагу! Програма націлена на розвиток трьох основних складових

Згідно з листом Інституту інноваційних технологій і змісту освіти №1.4/18-2821 від 15.07.2009р. комісією із суспільствознавчих дисциплін Науково-методичної ради з питань освіти Міністерства освіти і науки України дану навчальну програму “Схвалено для використання у загальноосвітніх навчальних закладах”. Для викладання кожного курсу викладачі мають пройти спеціальний п’ятиденний тренінг за програмою, який проводять сертифіковані тренери.

З метою ефективного впровадження в закладах освіти Чернігівської області експериментальних навчальних курсів за програмою Intel® «Шлях до успіху» Програмою розвитку ООН в Україні на базі Чернігівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти в 2009 році пройшли тренінг 19 вчителів, а в 2010 році на базі Ічнянської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 Ічнянської районної ради пройшов тренінг для підготовки вчителів 19 вчителів Ічнянського, Сосницького та Чернігівського районів.

З вересня 2011рока 17 вчителів Ічнянського та Сосницького районів почали впроваджувати програму Intel®“Шлях до успіху” в навчально-виховний процес.

449 школярів середньої і старшої школи опанували комп’ютерну грамотність, навчалися критичному мисленню і співпраці.

Програма Intel®”Шлях до успіху” це програма додаткової освіти, спрямована на розвиток у школярів навичок, необхідних у дорослому житті, щоб бути успішними в умовах економіки знань 21 століття.

З метою ефективного впровадження в закладах освіти Чернігівської області експериментальних навчальних курсів за програмою Intel® «Шлях до успіху» Програмою розвитку ООН в Україні 11-12 січня 2012 року відбувся майстер-клас для підвищення кваліфікації вчителів, які викладають цей курс з 1 вересня 2011 року. Головними цілями організації та проведення майстер-класу були: обговорити необхідність і можливість виконання педагогічних технологій Програми на заняттях з учнями, їх досвіт та проблеми, підготовка фасилітаторів до організації занять з виконання проектів.

Захід було організовано відділом інформаційних технологій за активного сприяння Ічнянського районного відділу освіти.

Майстер-клас для нових спеціалістів з моніторингу пройшов на базі Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді (м. Київ). Під керівництвом координатора спеціалістів з моніторингу Алли Забарної та координатора програми Intel “Шлях до успіху” Ніни Дементієвської, було проведено навчання нових спеціалістів з моніторингу, Чернігівську область на якому представляла Требка Лариса Олександрівна, вчитель Ічнянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3 Ічнянської районної ради.

Як долучитися?

Якщо навчальний заклад/організація відповідає вищезазначеним умовам, необхідно подати заявку на участь у програмі, у якій зазначається можливості організації до забезпечення навчання учнів та інформація про викладача, що візьме участь у тренінгу та вестиме надалі заняття з учнями за програмою Intel® «Шлях до успіху». Заявка надходить у базу даних координаційної ради програми, і якщо вона відповідає вимогам та пріоритетам, заклад буде запрошено на найближчий тренінг.

Заповнити заявку на участь у програмі Intel® «Шлях до успіху».

Регіональний координатор: Тихоненко Оксана Олексіївна

Контакти: 067-359-44-51, 063-109-48-00

oxana_tich@ukr.net

Залишити відповідь