План-графік проведення курсів підвищення кваліфікації педагогічних працівників на 2014 рік

вересня 15, 2014

Форма навчання – денна

Січень

13.01 – 31.01 - Директори ЗОШ, які викладають предмети природничо-

математичного циклу

- Вихователі  ДНЗ (спеціалісти, ІІ категорія)
- Музичні керівники та хореографи ДНЗ
- Учителі початкових класів, які ведуть класи-комплекти
- Учителі початкових класів та вихователі ГПД
- Учителі української мови та літератури, російської мови

та світової літератури, художньої культури

- Учителі англійської мови (І, вища категорії)
- Директори (методисти) СЮТур та керівники гуртків

туристичного напрямку

- Вихователі спеціальних ЗОШ-інтернатів
- Шкільні бібліотекарі

Лютий

03.02 – 21.02 - Завідувачки та вихователі-методисти ДНЗ
- Вихователі ДНЗ (спеціалісти, ІІ категорія) – 2 групи
- Учителі початкових класів, які мають звання
- Учителі української мови та літератури, російської мови

та світової літератури

- Учителі історії та основ правознавства
- Учителі математики (І, вища категорії)
- Учителі географії, біології та основ здоров’я
- Керівники гуртків музично-естетичного напрямку,

акомпаніатори, культорганізатори

- Заступники директорів ЗОШ з виховної роботи
10.02 – 15.02 - Учителі початкових класів, які викладають «Сходинки до інформатики»,

на базі Ріпкинського району

24.02 – 28.02 - Соціальні педагоги-, практичні психологи-тренери за методом

розв’язування дитячих конфліктів «Медіації»

-  Використання комп’ютерних технологій у навчальному процесі

для вчителів-предметників за програмою

«Іntel ® навчання для майбутнього»

24.02 – 01.03 - Учителі, які викладають «Сходинки до інформатики»

у початкових класах

Березень

03.03 – 21.03 - Вихователі груп раннього віку ДНЗ – 2 групи
- Вихователі логопедичних груп
- Учителі початкових класів (І, вища категорії)
- Учителі української мови та літератури (І, вища категорії)
- Учителі математики та фізики
- Практичні психологи, учителі психології ЗОШ, ПТНЗ, МНВК,

ПНЗ, вузів І-ІІ р. а.

- Вихователі ЗОШ-інтернатів
- Учителі музичного та образотворчого мистецтв
- Учителі фізичної культури та предмета «Захист Вітчизни»
17.03 – 22.03 - Учителі початкових класів, які викладають «Сходинки до інформатики»,

на базі Менського району

- Вихователі для супроводу учнів у шкільному автобусі
24.03 – 28.03 - Використання комп’ютерних технологій у навчальному процесі для

вчителів-предметників за програмою

«Іntel ® навчання для майбутнього»

24.03 – 29.03 - Учителі початкових класів, які викладають «Сходинки до інформатики»
- Учителі та асистенти учителів, які працюють в інклюзивних класах

Квітень

31.03 – 18.04 - Заступники директорів ЗОШ з навчально-виховної роботи, які

викладають предмети природничо-математичного циклу

- Вихователі ДНЗ (І, вища категорії)
- Учителі початкових класів (І, вища категорії)
- Учителі української мови та літератури (спеціалісти, ІІ категорія)
- Учителі англійської мови (спеціалісти, ІІ категорія)
- Учителі математики, фізики та інформатики
- Учителі хімії, біології та екології
- Учителі трудового навчання, технологій (обслуговуючі види праці)

та креслення

- Директори, заступники директорів (методисти) ПНЗ та

керівники гуртків

07.04 – 12.04 - Учителі початкових класів, які викладають  «Сходинки до інформатики»,

на базі Городянського району

22.04 – 26.04 - Учителі, які викладають інформатику в основній школі за

новою програмою

- Учителі основ здоров’я «Захисти себе від ВІЛ»
22.04 – 27.04

- Учителі початкових класів, які викладають «Сходинки до інформатики»

Травень

12.05 – 30.05 - Вихователі ДНЗ (спеціалісти, ІІ категорія) – 2 групи
- Учителі початкових класів (І, вища категорії)
- Учителі української мови та літератури (І, вища категорії)
- Учителі німецької та французької мов, які викладають другу

іноземну мову

- Учителі хімії, біології та природознавства
- Учителі фізики та астрономії
- Учителі фізичної культури, предмета «Захист Вітчизни» та

керівники гуртків спортивно-туристичного напрямку

- Учителі-дефектологи та учителі-логопеди
12.05 – 17.05 - Учителі, які викладають «Сходинки до інформатики» у початкових класах, на базі м.Ніжина
19.05 – 23.05 - Учителі, які викладають інформатику в основній школі за новою програмою
26.05 – 31.05 - Учителі, які викладають «Сходинки до інформатики» у початкових класах

Червень

02.06 – 21.06 - Вихователі ДНЗ (спеціалісти, ІІ категорія)
- Керівники гуртків, які працюють з дітьми дошкільного віку
- Учителі початкових класів (І, вища категорії)
- Учителі російської мови, світової літератури та художньої культури
- Учителі інформатики
- Учителі трудового навчання, технологій
- Учителі музичного, образотворчого мистецтв та художньої культури
- Керівники гуртків декоративно-вжиткового та еколого-натуралістичного напрямків
16.06 – 20.06 - Учителі інформатики з проблеми «Підготовка учнів до олімпіад»
16.06 – 27.06 - Учителі, які викладають іноземну мову у початкових класах
23.06 – 27.06 - Педагоги-тренери програми «рівний-рівному»
- Учителі економіки, які будуть викладати курс «Основи податкових знань»
23.06 – 28.06 -Учителі, які викладають «Сходинки до інформатики» у початкових класах

Вересень

08.09 – 26.09 -  Вихователі ДНЗ (спеціалісти, ІІ категорія) – 2 групи
- Музичні керівники та хореографи ДНЗ
- Учителі початкових класів (І, вища категорії)
- Учителі української мови та літератури (І, вища категорії)
- Учителі англійської мови (спеціалісти, ІІ категорія)
- Учителі історії та предмета «Людина і світ»
- Учителі математики та інформатики
- Практичні психологи ДНЗ, НВК та навчально-

реабілітаційних центрів

- Учителі музичного мистецтва та художньої культури
29.09 – 03.10 - Використання комп’ютерних технологій у навчальному процесі

для вчителів-предметників за програмою

«Іntel® навчання для майбутнього»

- Учителі основ здоров’я «Захисти себе від ВІЛ»
29.09 – 04.10 - Учителі початкових класів, які викладають «Сходинки до інформатики»

Жовтень

06.10 – 24.10 - Директори ЗОШ, які викладають предмети гуманітарного циклу
- Вихователі ДНЗ (спеціалісти, ІІ категорія) – 2 групи
- Учителі початкових класів (спеціалісти, ІІ категорія)
- Учителі англійської мови (І, вища категорії)
- Учителі української мови та літератури, російської мови,

світової літератури та художньої культури

- Учителі математики (І, вища категорії)
- Учителі біології, хімії та природознавства
- Учителі основ здоров’я
- Педагоги-організатори
13.10 – 17.10 - Учителі економіки, які викладають курс «Фінансова грамотність»
- Практичні психологи та соціальні педагоги навчальних закладів з

питань інклюзивного навчання

13.10 – 18.10 - Учителі початкових класів, які викладають «Сходинки до інформатики»,

на базі Щорського району

Жовтень-листопад

27.10 – 14.11 - Заступники директорів ЗОШ з навчально-виховної роботи,

які викладають предмети гуманітарного циклу

- Завідувачки та вихователі-методисти ДНЗ
- Вихователі груп раннього віку ДНЗ
- Учителі початкових класів та вихователі ГПД – 2 групи
- Учителі української мови та літератури (І, вища категорії)
- Учителі історії та основ правознавства
- Учителі географії та економіки
- Вихователі ЗОШ-інтернатів
03.11 – 07.11 - Учителі, які викладають інформатику в основній школі за новою програмою
03.11 – 08.11 - Учителі початкових класів, які викладають «Сходинки до інформатики», на базі м. Чернігова

Листопад – грудень

17.11 – 05.12 - Вихователі ДНЗ (І, вища категорії) – 2 групи
- Інструктори з фізичного виховання ДНЗ
- Учителі початкових класів (спеціалісти, ІІ категорія)
- Учителі російської мови, світової літератури та художньої культури
- Учителі англійської мови (І, вища категорії)
- Учителі фізичної культури та предмета «Захист Вітчизни»
- Учителі-дефектологи
24.11 – 29.11 - Учителі, які викладають«Сходинки до інформатики» у початкових класах
- Керівники та спеціалісти закладів освіти, відповідальні за охорону праці
15.12 – 19.12 - Використання комп’ютерних технологій у навчальному процесі

для вчителів-предметників за програмою

«Іntel® навчання для майбутнього»

- Педагоги-тренери програми «рівний-рівному»
22.12 – 26.12 - Учителі, які викладають інформатику в основній школі

за новою програмою

22.12 – 27.12 - Учителі початкових класів, які викладають

«Сходинки до інформатики»

Форма навчання – очно-дистанційна

08.01 – 10.01 Настановна сесія

28.04 – 30.04 Залікова сесія

- Учителі початкових класів та вихователі ГПД

- Учителі української мови та літератури

- Учителі англійської мови

15.01 – 17.01 Настановна сесія

05.05 – 07.05 Залікова сесія

- Учителі математики та фізики

- Учителі інформатики

- Учителі хімії, біології та екології

03.09 – 05.09 Настановна сесія

15.12 – 17.12 Залікова сесія

- Учителі української мови та літератури

- Учителі англійської мови

- Учителі математики та фізики

10.09 – 12.09 Настановна сесія

22.12 – 24.12 Залікова сесія

- Учителі історії

- Учителі хімії, біології та екології

- Учителі трудового навчання, технологій

Підвищення кваліфікації з оздоровленням у профілакторії інституту

13.01 – 30.01

- Практичні психологи, учителі психології та соціальні

педагоги ЗОШ, ПТНЗ, ПНЗ, МНВК

- Учителі географії, хімії, біології та природознавства

03.02 – 20.02

- Директори ЗОШ

- Учителі англійської мови

24.02 – 13.03 - Учителі початкових класів та вихователі ГПД

- Учителі української мови, літератури, російської мови та

світової літератури

17.03 – 09.04

- Учителі хімії, біології та основ здоров’я

- Учителі математики, фізики та інформатики

14.04 – 01.05

- Учителі історії, правознавства та предмета «Людина і світ»

- Учителі української мови, літератури, російської мови та

світової літератури

12.05 – 01.06

- Учителі трудового навчання, технологій та креслення

- Учителі початкових класів та вихователі ГПД

04.06 – 27.06

- Працівники ДНЗ

- Учителі фізичної культури та предмета «Захист Вітчизни»

02.09 – 25.09

- Працівники ДНЗ

- Учителі історії, правознавства та предмета «Людина і світ»

29.09 – 16.10

- Заступники директорів ЗОШ з навчально-виховної роботи

- Учителі початкових класів та вихователі ГПД

20.10 – 12.11

- Заступники директорів ЗОШ з виховної роботи,

педагоги-організатори, працівники ПНЗ та шкільні бібліотекарі

- Учителі математики

17.11 – 07.12

- Вихователі ДНЗ

- Учителі початкових класів та вихователі ГПД

10.12 – 30.12

- Учителі української мови, літератури, російської мови

та світової літератури

- Резерв керівних кадрів

Форма навчання – накопичувальна

09.0125.11.14 Термін навчання

01.04; 16.09.14 Консультації при інституті

- Учителі української мови та літератури

- Учителі російської мови та світової літератури

27.0102.12.14 Термін навчання

07.04; 02.10.14 Консультації при інституті

-  Учителі фізики та інформатики

-  Учителі математики

10.02 – 16.12.14 Термін навчання

23.04; 07.10.14 Консультації при інституті

- Учителі трудового навчання, технологій та креслення

- Учителі біології та хімії

-  Учителі географії та економіки

17.02 – 23.11.14 Термін навчання

29.04; 28.10.14 Консультації при інституті

-  Учителі музичного та образотворчого мистецтв

-  Учителі художньої культури

-  Учителі початкових класів та вихователі ГПД

Форма навчання – очно-заочна

27.01 – 31.01 Настановна сесія

12.05 – 16.05 Залікова сесія

- Учителі української мови та літератури, учителі

російської мови та світової літератури

- Керівники гуртків

- Учителі музичного та образотворчого мистецтв

03.0207.02 Настановна сесія

19.05 – 23.05 Залікова сесія

- Учителі початкових класів та вихователі ГПД

- Учителі російської мови та світової літератури

- Учителі трудового навчання, технологій та креслення

10.02 – 14.02 Настановна сесія

26.05 – 30.05 Залікова сесія

- Учителі англійської мови

- Учителі історії, правознавства та предмета

«Людина і світ»

- Учителі математики, фізики та інформатики

24.02 – 28.02 Настановна сесія

02.06 – 06.06 Залікова сесія

- Працівники ДНЗ

- Учителі початкових класів та вихователі ГПД

- Учителі географії, основ здоров’я та природознавства

03.03 – 07.03 Настановна сесія

16.06 – 20.06 Залікова сесія

- Учителі хімії, біології та екології

- Учителі фізичної культури та предмета

«Захист Вітчизни»

- Керівники гуртків

17.03 – 21.03 Настановна сесія

23.06 – 27.06 Залікова сесія

- Учителі початкових класів та вихователі ГПД

- Учителі української мови та літератури, учителі російської

мови та світової літератури

- Практичні психологи, соціальні педагоги та вчителі психології

15.09 – 19.09 Настановна сесія

03.11 – 07.11 Залікова сесія

- Учителі початкових класів та вихователі ГПД

- Учителі англійської мови

- Керівники гуртків

22.09 – 26.09 Настановна сесія

10.11 – 14.11 Залікова сесія

- Учителі початкових класів та вихователі ГПД

- Учителі музичного та образотворчого мистецтв

- Викладачі та майстри виробничого навчання МНВК

06.10 – 10.10 Настановна сесія

17.11 – 21.11 Залікова сесія

- Учителі початкових класів та вихователі ГПД

- Учителі географії, основ здоров’я та природознавства

- Учителі фізичної культури та предмета «Захист Вітчизни»

13.10 – 17.10 Настановна сесія

01.12 – 05.12 Залікова сесія

- Працівники ДНЗ

- Учителі математики, фізики та інформатики

- Учителі історії, правознавства та предмета «Людина і світ»

20.10 – 24.10 Настановна сесія

08.12 – 12.12 Залікова сесія

- Працівники ДНЗ

- Учителі української мови та літератури

- Учителі російської мови та світової літератури

Список

базових навчальних закладів для проведення педагогічної практики слухачів курсів підвищення кваліфікації

Директори ЗОШ ЗОШ І-ІІІ ст. № 19, ліцей № 32, м. Чернігова,

Ріпкинська ЗОШ І-ІІІ ст. № 2

Заступники директорів ЗОШ Колегіум № 11, гімназія № 31 м. Чернігова
Початкові класи та вихователі ГПД ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 з поглибленим вивченням

іноземних мов, №19, ЗОШ І ст. № 25, колегіум № 11,

ліцей № 32 м. Чернігова,

Киселівський НВК, Ягіднянська ЗОШ І-ІІ ст.

Чернігівського р-ну

Дошкільна освіта ДНЗ № 1, 36, 52, 58, заклади нових типів № 53

м. Чернігова, ДНЗ № 9, 13 м. Ніжина, ДНЗ

«Сонечко» Менського р-ну, Киїнський ДНЗ

Чернігівського р-н

Українська мова та література ЗОШ І-ІІІ ст. №  14 м. Чернігова
Російська мова та світова література Колегіум № 11 м. Чернігова
Історія та основи правознавства ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 з поглибленим вивченням

іноземних мов, колегіум № 11,

ЗОШ І-ІІІ ст. № 19 м. Чернігова

Іноземні мови ЗОШ І-ІІІ ст. № 20, № 1, 2 з поглибленим вивченням

іноземних мов, колегіум № 11, ЗСШФМП № 12,

гімназія № 31 м. Чернігова

Математика ЗСШФМП № 12, ЗОШ І-ІІІ ст. № 29, ліцей № 32

м. Чернігова

Фізика ЗСШФМП № 12, ліцеї № 15, № 32 м. Чернігова
Хімія ЗОШ І-ІІІ ст. № 29, № 2 з поглибленим вивченням

іноземних мов, ліцей № 15  м. Чернігова

Біологія ЗОШ І-ІІІ ст. № 7 м. Чернігова,

Обласна станція юних натуралістів

Інформатика ЗОШ І-ІІІ ст. № 19 м. Чернігова
Географія Колегіум № 11, ЗОШ І-ІІІ ст. № 35 м. Чернігова
Трудове навчання ЗОШ І-ІІІ ст. № 3 м. Чернігова, обласний центр

науково-технічної творчості учнівської молоді,

Чернігівський радіомеханічний технікум

Основи здоров’я ЗОШ І-ІІІ ст. № 24, 29, колегіум № 11 м. Чернігова
Заступники директорів шкіл з виховної роботи, педагоги-організатори ЗОШ І-ІІІ ст. № 29 м. Чернігова,

Обласний Палац дітей та юнацтва

Працівники позашкільних навчальних закладів Обласний Палац дітей та юнацтва, Обласний

центр дитячого, юнацького туризму та

екскурсій, Обласний центр науково-технічної

творчості учнівської молоді, Обласна станція

юних натуралістів, Навчально-методичний центр

професійно-технічної освіти

Фізична культура та «Захист Вітчизни» ЗОШ І-ІІІ ст. № 3, 14, 34 м. Чернігова,

спеціалізована дитячо-юнацька спортивна

школа олімпійського резерву з футболу

Музичне мистецтво ЗОШ І-ІІІ ст. № 21, ліцей № 15 м. Чернігова
Художня культура Колегіум № 11, гімназія № 31 м. Чернігова
Образотворче мистецтво Обласний центр науково-технічної творчості

учнівської молоді, колегіум № 11 м. Чернігова

Шкільні бібліотекарі Гімназія № 31, ЗОШ І-ІІІ ст. № 35 м. Чернігова
Практичні психологи ДНЗ № 23, гімназія № 31, ЗОШ І-ІІІ ст. № 34

м. Чернігова

Вихователі ЗОШ- інтернатів Чернігівська загальноосвітня школа-інтернат
І-ІІІ ст. ім. Ю.М. Коцюбинського Чернігівської

обласної ради

Вихователі спеціальних шкіл-інтернатів Чернігівська спеціальна загальноосвітня

школа-інтернат І-ІІІ ст. Чернігівської обласної ради

Учителі-логопеди ДНЗ № 37, 76 м. Чернігова
Учителі-дефектологи СНВК № 55 м. Чернігова

Коментувати не дозволено.