17.09.2013 року. Засідання творчої групи практичних психологів

вересня 18, 2013

         17 вересня 2013 року на базі Чернігівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені К.Д.Ушинського відбулося перше засідання творчої групи практичних психологів дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладів з проблеми «Наступність у роботі психологічних служб дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладів».

         До складу творчої групи входять 14 практичних психологів навчальних закладів Варвинського, Ніжинського, Ріпкинського районів, міст Ніжина, Прилуки, Чернігова. Метою засідання було вивчення та узагальнення успішного досвіду взаємодії психологічних служб дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладів і створення ефективного алгоритму наступності у здійсненні психологічного супроводу розвитку дітей дошкільного та молодшого шкільного віку.

         В ході засідання заслухано досвід роботи закладів освіти Варвинського, Ніжинського, Ріпкинського районів, міст Ніжина, Прилуки та Чернігова щодо моделей взаємодії дошкільного навчального закладу з початковою школою у створенні єдиного інформаційно-розвивального простору.

        Директором Центру Чалою Т.І., заступником директора Грищенко І.В., методистами Антоненко О.М. та Лісовецькою І.М. було проаналізовано  ефективні форми взаємодії для організації безперервного психологічного супроводу розвитку дітей дошкільного та молодшого шкільного віку. Надано методичні рекомендації та визначено обсяг роботи у період між засіданнями творчої групи.

        Засідання пройшло в психологічно комфортній атмосфері колегіального взаєморозуміння та конструктивної взаємодії.

Коментувати не дозволено.