15-16 жовтня 2013 року. Засідання Школи молодого спеціаліста методичних кабінетів відділів освіти райдержадміністрацій, заклади освіти з проблеми „Організація та зміст роботи працівника психологічної служби системи освіти”.

січня 25, 2014

15-16 жовтня 2013 року на базі обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені К.Д. Ушинського відбулося засідання школи молодого спеціаліста методичних кабінетів відділів освіти райдержадміністрацій, заклади освіти з проблеми „Організація та зміст роботи працівника психологічної служби системи освіти”.

У роботі Школи взяло участь 25 працівників психологічної служби області, з них 20 соціальних педагогів та 5 методистів з психологічної служби.

У ході засідання Школи молоді спеціалісти були ознайомлені з нормативно-правовими документами, які регулюють діяльність працівника психологічної служби системи освіти, з основами ведення робочої та звітної документації, інтерактивними прийомами та методами профілактичної діяльності. З метою вироблення навиків використання інтерактивних методів у роботі соціального педагога було проведено тренінгове заняття.

Коментувати не дозволено.