Інформація про проведення у вищих навчальних закладах І-ІІ р. акр. конкурсу серед студентів на кращий проект інформаційно-просвітницького буклету з питань ВІЛ/СНІДу

січня 31, 2014

Відповідно до листа Управління освіти і науки обласної державної адміністрації від 15.11.2013 №02-12/4610 в рамках місячника «Через обізнаність населення до подолання епідемії ВІЛ-інфекції/СНІДу – рік третій» до  Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом (1 грудня) у вищих навчальних закладах І-ІІ р. акр. серед студентів проведено конкурс на кращий проект інформаційно-просвітницького буклету з питань ВІЛ/СНІДу.

Метою проведення даного конкурсу було підвищення рівня обізнаності студентів з питань ВІЛ/СНІДу, формування в них особистої причетності до профілактики ВІЛ-інфекції, залучення творчої молоді до соціально значимих ініціатив.

За результатами проведених конкурсів вищими навчальними закладами І-ІІ р. акр. кращі проекти буклетів передано до обласного центру практичної психології і соціальної роботи:

1.Проект буклету Рагімова Рустама, студента Чернігівського промислово-економічного коледжу Київського національного університету технологій та дизайну, «Не дай СНІДу шанс!».

2. Проект буклету Гриненка Анатолія, студента Ніжинського медичного коледжу, «Спрага до життя: ВІЛ/СНІД».

3. Проект буклету Запісочної Яни, студентки  Ніжинського медичного коледжу, «Збережи здоров’я і життя своє та близьких тобі людей».

4.Проект буклету Кравчука Володимира, студента ДВНЗ «Чернігівський технікум транспорту та комп’ютерних технологій», «Боятись не потрібно! Потрібно знати».

5. Проект буклету Гриценка Андрія, студента Чернігівського базового медичного коледжу, «Не дай СНІДу шанс!»

6. Проект буклету Димар Наталії, студентки Чернігівського базового медичного коледжу, «Не будь байдужим!!!».

7. Проект буклету Мирошниченко Наталії, студентки Чернігівського базового медичного коледжу, «Стоп СНІД».

8. Проект буклету Коваленко Юлії, студентки Чернігівського кооперативного технікуму, «СНІД – не потрібно боятися, потрібно знати!».

9. Проект буклету Голуб Богдана, студента Прилуцького гуманітарно-педагогічного коледжу імені І.Я.Франка, «Не дай СНІДу себе знищити». 

Обласний центр практичної психології і соціальної роботи висловлює подяку педагогічним колективам зазначених вищих навчальних закладів І-ІІ р. акр. за підтримання ініціативи у проведенні конкурсу.

Коментувати не дозволено.