Інформація про вебінар для учителів, асистентів учителів, практичних психологів та батьків дітей з особливими освітніми потребами

viber image24 травня 2018 року на базі Чернігівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені К.Д.Ушинського відбувся обласний вебінар для учителів, асистентів учителів, практичних психологів та батьків дітей з особливими освітніми потребами з теми: «Нова українська школа:фокус на інклюзію».

У роботі вебінару взяли участь Зленко Л.О., завідувач відділу інтернатних закладів та інклюзивного навчання ЧОІППО імені К.Д.Ушинського, Бурнос В.В., завідувач відділу дошкільної та початкової освіти  ЧОІППО імені К.Д. Ушинського, Травкіна Л.П., заступник директора з навчально-виховної роботи ЗОШ І ст. №.25 м. Чернігова, Пушкар Н.А., вчитель початкових класів НВК «ДНЗ-ЗНЗ» І ст. «Дзвіночок» м. Новгород-Сіверського.

Вебінар розпочався з вітального слова Зленко Л.О., яка наголосила на актуальності розбудови нової української школи (НУШ).

Бурнос В.В.охарактеризував питання нормативно-правового забезпечення реформування української освіти.

Темою виступу Травкіної Л.П. стало висвітлення основних компонентів ранкових зустрічей.

Пушкар Н.А. акцентувала увагу на використання засобів театральної педагогіки у навчанні дитини з особливими освітніми потребами, спираючись на власний досвід роботи.

Підбила підсумки роботи вебінару Зленко Л.О., заввідділу інтернатних закладів та інклюзивного навчання.

Матеріали вебінару

Запис вебінару