Нагородження переможців конкурсу «Стежками Каменяра»

IMG_20180601_143424У місті Києві на площі Івана Франка 1 червня 2018 року відбулося нагородження переможців Всеукраїнського учнівського літературно-мистецького конкурсу «Стежками Каменяра», заснованого Міжнародним фондом Івана Франка, Міністерством освіти і науки України та Громадським Об’єднанням «Львівське товариство» у місті Києві.

Цьогоріч Конкурс проводився вперше і мав на меті посилити творчу мотивацію у вивченні учнями закладів загальної середньої освіти творчості Івана Франка через створення літературно-мистецьких творів у різних жанрах, у яких працював Іван Франко, та дослідити його літературну спадщину, наукову, культурологічну та громадську діяльність.

У Конкурсі взяли участь 1811 школярів з усіх регіонів України. Журі конкурсу оцінювало роботи в чотирьох номінаціях: «Проза», «Поезія», «Драматургія», «Найкраща ілюстрація до творів Івана Франка». Організатори конкурсу відзначили не тільки високий художній рівень робіт, але й особливу позитивну енергетику дитячих творінь. Дипломи й цінні подарунки переможцям Конкурсу вручили Роланд Франко, Дмитро Павличко, представники Міністерства освіти і науки України, Міжнародного фонду Івана Франка та члени журі.

Переможцем від Чернігівської області стала Дорошенко Анастасія, учениця 10 класу Прилуцької гімназії № 5 імені Віктора Андрійовича Затолокіна Прилуцької міської ради. За підсумками Конкурсу в номінації «Поезія» твір Анастасії «Чорна Чайка» здобув першість.

Також відзнаки отримали вчителі-наставники та члени журі. Так, Грамотою Міністерства освіти і науки України була нагороджена Лоза Наталія, учитель української мови та літератури Прилуцької гімназії № 5 імені Віктора Андрійовича Затолокіна Прилуцької міської ради та Подякою Міністерства освіти і науки України за активну участь у роботі журі – Молочко Світлана, старший викладач кафедри філологічних дисциплін та методики їх викладання ЧОІППО імені К.Д. Ушинського.

Після урочистостей переможці  відвідали Квартиру – музей родини Івана Франка у Києві.

IMG_20180601_143424

IMG-adc8bf211fbd56fcaae4e48e66b0639d-VIMG-bd05f9f4ec835d27e98c26a47c5a0bc6-VIMG-d7e251915190e2bb0803aa951adabf5b-V