Інноваційна освітня діяльність в умовах розбудови Нової української школи

IMG-e201ce0aee9635f7eae624197157ddc6-V18 жовтня 2018 року на базі закладів освіти м. Прилуки відбувся обласний семінар для завідувачів районних (міських) методичних кабінетів (центрів) органів управління освітою райдержадміністрацій, місцевого самоврядування з проблеми «Інноваційна освітня діяльність в умовах розбудови Нової української школи».

Мета семінару: ознайомити учасників з роботою міського методичного центру управління освіти Прилуцької міської ради, інноваційною освітньою діяльністю Прилуцької гімназії № 5 імені Віктора Андрійовича Затолокіна, Прилуцької ЗОШ І-ІІІ ст. № 13 ім. Святителя Іоасафа Бєлгородського,  Прилуцької спеціалізованої школи І-ІІІ ст. № 6 з поглибленим вивченням інформаційних технологій та НВК «Школа І ступеня – дошкільний заклад    № 15».

У роботі семінару брали участь Фесенко Т.М., заступник міського голови Прилуцької міської ради, Вовк С.М., начальник управління освіти Прилуцької міської ради, Усік І.А., заввідділом керівних кадрів та координації діяльності методичних кабінетів (центрів) та Бойко Л.М., методист відділу; 25 представників з районів та міст області, із них – 10  з органів управління освітою об’єднаних територіальних громад.

Чернякова С.М., завідувач міським методичним центром управління освіти Прилуцької міської ради, ознайомила з дослідно-експериментальною та інноваційною діяльністю закладів освіти  міста Прилуки та представила презентаційний меседж «Експеримент як фундамент реалізації концепції НУШ».

Учасники семінару відвідали у Прилуцькій гімназії  № 5 імені Віктора Андрійовича Затолокіна заняття гуртка «Жива клітинка» ( за авторською програмою дослідно – експериментальної роботи всеукраїнського рівня).

Веремієнко С. А., директор НВК «Школа І ступеня – дошкільний заклад № 15» провела методичний анонс-огляд «Сучасний етап розвитку дошкільної та початкової освіти на засадах наступності».

Кіча І.В., заступник директора з НВР  Прилуцької ЗОШ І-ІІІ ст. № 13 ім. Святителя Іоасафа Бєлгородського та Іценко І.О., заступник директора з НВР Прилуцької СШ І-ІІІ ст. № 6 з поглибленим вивченням інформаційних технологій представили естафету інновацій «Від традиційної школи крокуємо до НУШ!». Учасники семінару відвідали фрагменти уроків в умовах дослідно – експериментальної роботи комплексної програми розвитку дітей «Росток»  та всеукраїнського науково-педагогічного проекту «Інтелект України».

Під час круглого столу було розглянуто організаційні питання щодо проведення всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2019».

Для учасників семінару проведена пішохідна екскурсія «Історичними місцями Прилук».

Методист ЧОІППО                                                                        Л.М.Бойко
IMG_20181018_121307
IMG-81a2bb5624952474b46c302d4855973e-V