Увага! ІІІ Міжнародна науково-практична конференція «Інноваційні підходи до освіти та соціалізації дітей зі спектром аутистичних порушень»

602Відповідно до плану Міністерства освіти і науки України та до всесвітнього дня розповсюдження інформації про проблеми аутизму 3 квітня 2019 року на базі Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова факультету спеціальної та інклюзивної освіти кафедри психокорекційної педагогіки (м. Київ) відбудеться ІІІ Міжнародна науково-практична конференція «Інноваційні підходи до освіти та соціалізації дітей зі спектром аутистичних порушень».

До участі у науково-практичній конференції запрошуються педагоги, які працюють з дітьми з особливими освітніми потребами, асистенти вчителів, наукові та методичні працівники, студенти, представники громадських організацій.

Учасники конференції ознайомляться з теоретико-методологічними та технологічними засадами забезпечення якісної освіти осіб з аутистичними та інтелектуальними порушеннями; інноваційними технологіями навчання, виховання та розвитку дітей з аутистичними та інтелектуальними порушеннями; сучасними підходами до інклюзивного навчання дітей з аутистичними та інтелектуальними порушеннями; реалізацією компетентністного підходу до освіти дітей з аутистичними та інтелектуальними порушеннями тощо.

Учасники конференції матимуть змогу опублікувати тези доповідей у науковому збірнику матеріалів конференції.

Оплата витрат на відрядження здійснюється за рахунок сторони, що відряджає, або учасниками за власний рахунок.

Заявку для участі у науково-практичній конференції прохання до 7 березня 2019 року (включно) надіслати на електронну адресу оргкомітету конференції fsio_kpp@ukr.net.

З організаційним листом щодо конференції можна ознайомитися на сайті http://www.fkpp.npu.edu.ua/Categories/holovna/92-uncategoriesed/2694-autizm-3-aprel.

Контактні телефони:

з питань реєстрації та участі у конференції – Шульженко Євгенія Віталіївна, 073 044 34 98;

з організаційних питань – Гноєвська Оксана Юріївна, (044)484 69 94;

з наукових питань, програми конференції – Геращенко Світлана Іванівна, 095 553 06 53.